1% Вексель Байєр відтепер і для насіння DEKALB!

18 бер 2020

1% Вексель Байєр відтепер і для насіння DEKALB!

 


Ми в «Байєр» завжди намагаємося бути справжнім партнером для українських агрокомпаній, розуміємо їх бізнес потреби і надаємо ефективні рішення – Байєр Агрорішення.

4 роки тому ми разом з нашим партнером Райффайзен Банком Аваль розробили Програму 1% Вексель Байєр, яка стала надійним плечем підтримки для клієнтів і показує нам щороку дуже гарні результати. Сьогодні раді повідомити Вам, що ми подовжили Програму на 2020 рік для засобів захисту рослин + відтепер 1% Вексель Байєр працюватиме і для насіння DEKALB і неселективних гербіцидів Монсанто!

Через специфіку агробізнесу і волатильність валютного курсу питання фінансування завжди дуже гостро стояло для українського аграрія. Особливо критично це питання постало зараз, напередодні відкриття ринка землі, коли всі ресурси мають бути спрямовані на купівлю активів. Ми прекрасно розуміємо, що на сьогоднішній день нашим клієнтам не вистачає обігових коштів для вчасної купівлі якісних і оригінальних засобів захисту рослин і насіння. Саме тому пропонуємо скористатися перевагами 1% Векселя Байєр в 2020 році!

 

1% Вексель Байєр

Суть програми дуже проста: купуй ЗЗР і насіння Байєр, розраховуйся векселем і отримай спеціальні умови авалювання від Райффайзен Банку Аваль – лише 1% від суми векселя, жодних інших прихованих відсотків і комісій. Порівняйте зі стандартною ринковою ставкою авалювання 3-5% і заощаджуйте! Але цим переваги не обмежуються:

  • Комісія за авалювання сплачується одноразово, при оформленні авалю векселя. Надалі жодних інших витрат з боку агровиробника.
  • Відстрочка платежу до 10 місяців.
  • Захист від валютних ризиків (ціна на ЗЗР/насіння зафіксована в гривні в векселі).
  • Швидке прийняття рішення зі сторони Райффайзен Банку Аваль, підтримка клієнта на всіх етапах користування векселем.

Як скористатися

Щоб скористатися 1% Векселем Байєр необхідно перш за все звернутися до дистриб’ютора і визначитися з сумою замовлення. В 2020 році агровиробники мають можливість розрахуватися 1% Векселем не лише за засоби захисту рослин Байєр, але й за гібриди кукурудзи та ріпаку DEKALB + неселективні гербіциди Монсанто. Після цього необхідно оформити кредитний ліміт в Райффайзен Банк Аваль та отримати інформаційний лист від Банка. Після отримання товару від дистриб’ютора, господарство виписує вексель, авалює його під 1% в Райффайзен Банку Аваль та розраховується цим векселем за контрактом. Фінальний етап – погашення векселя у визначений термін.

 

Успішний досвід Програми

 

«Ми були першими на українському ринку, хто запропонував 1% Вексель під купівлю ЗЗР і насіння, – коментує Ольга Бігун, менеджер з маркетингових проектів ТОВ «Байєр». – Звичайно, якщо інструмент гарний і працює, він може бути скопійований конкурентами. Але не можна скопіювати той рівень підтримки і довіри, який ми надаємо нашим клієнтам разом з Райффайзен Банком Аваль. Господарства, які раніше ніколи не користувалися векселем – зараз самі успішно використовують цей інструмент в розрахунках і радять іншим. В 2019 році понад 90 клієнтів скористалися перевагами 1% Векселя Байєр. Відтепер наші клієнти мають змогу купувати і насіння DEKALB під 1% Вексель, а це означає, що об’єми програми будуть рости. Дякуємо нашому партнеру – Райффайзен Банку Аваль за надійну і якісну співпрацю. Такі партнерства дійсно створюють додаткову цінність для українського аграрія».

 

 

 

Микола Волков, Керівник з розвитку корпоративних проектів і партнерства Райффайзен Банку Аваль додає: «Поряд з класичним кредитуванням, Райффайзен Банк пропонує скористатися перевагами 1% Векселя на продукцію Байєр. Завдяки нашому партнеру – компанії Байєр, вже більше 7-ми років ми надаємо дійсно унікальні продукти на ринок, що дозволяють здешевити затрати Аграрія на купівлю засобів захисту та насіння. Останні сім років ми безумовний лідер ринку Агро векселів, так за 2019 рік їх обсяг склав 2,9 млрд. грн. що дорівнює 60% ринку.»

 

ДІЗНАЙТЕСЬ ДЕТІЛЬНІШЕ ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ, НАТИСНУВШИ ТУТ