Відчуйте переваги з насінням ріпаку DEKALB®

 

З історією успіху в понад 30 років бренд DEKALB® працює над розробкою та вдосконаленням високоврожайних гібридів та ставить на меті допомогти виробникам в отриманні максимальних врожаїв. Інноваційні рішення, безперервна співпраця з нашими партнерами на всіх етапах вирощування ріпаку виділяє DEKALB® поміж інших. 

 

Сучасна гібридна селекція повністю змінила швидкість розробки нових гібридів ріпаку. В сучасних умовах виробники мають отримувати найновіші розробки задля конкурентоспроможності та отримання найкращих результатів. DEKALB® пропонує виробникам новітню продукцію, що проходить ряд ретельних випробувань на базі 43-ох технологічних центрів DEKALB®.

 

На основі даних отриманих від випробувань трьох тисяч гібридів ріпаку на більш ніж ста локаціях по всій Європі, наші селекціонери виявляють основні потреби виробників та безперервно працюють над вдосконаленням насіння гібридів ріпаку. Сучасні гібриди є більш цінними завдяки своїм характеристикам розвитку, що дають виробникам доступ до підвищеної врожайності в різноманітних кліматичних та ґрунтових умовах.


Завдяки високому рівню врожайності та інноваціям підвищується роль ріпаку серед світових сільськогосподарських культур,  однак разом з тим більш помітними стають нові виклики та потреби розвитку. 

 

В каталозі насіння гібридів ріпаку DEKALB® ви знайдете сорти бренду разом з їх основними характеристиками, короткою анотацією та рекомендаціями щодо посіву та вирощування кожного сорту. Зв’яжіться з експертом  DEKALB® та отримайте індивідуальні рекомендації щодо підбору гібридів представлених в каталозі гібридів ріпаку DEKALB®.