Відчуйте переваги з насінням кукурудзи DEKALB

 

Початок нового сезону завжди слугував сигналом для підбивання підсумків та презентації нових способів вдосконалення роботи команди DEKALB®. Завдяки роботі наших селекціонерів, ми об’єднуємо переваги та найкращі властивості насіння з різних регіонів планети і пропонуємо вашій увазі найсучасніший каталог гібридів кукурудзи DEKALB®.


Професіонали бренду DEKALB® працюють в 43-ох спеціалізованих технологічних центрах в понад 30-ти країнах світу, де проходять випробування на території в понад 1 000 га. Весь цей процес приводить до створення високоякісної продукції, здатної пристосуватися до умов вашого поля. 

 

Підвищена врожайність, вологовіддача, висока посухостійкість, потужна коренева система та стебло – це лише деякі з переваг, що виділяють насіння гібридів кукурудзи DEKALB® серед інших.  Окрім генетичних властивостей нашої продукції, команда DEKALB® пропонує широкий спектр рекомендацій для максимізації потенціалу гібридів. Підбираючи густоту посіву відповідно до типу ґрунту, можливо досягти максимальної врожайності та водночас уникнути загроз здоров’ю рослин. 


У DEKALB® безперервне підвищення урожайності гібридів кукурудзи стає можливим завдяки потужній підтримці унікальних рішень для протруювання насіння - Acceleron® Elite (комбінація Максим™ XL, Пончо®/Вотіво®, та Торк™ СТ). Окрім того, бренд DEKALB® переконаний в тому, що майбутнє сільського господарства за інноваціями. Саме тому наша команда рекомендує вам звернути увагу на калькулятор урожайності DEKALB® SMART та на цифрову платформу Climate Field View™.  


Більш детальну інформацію щодо переваг роботи з насінням DEKALB®, а також характеристики кожного сорту ви зможете знайти в каталозі продукції