Шановні Партнери, до Вашоï уваги новий каталог гiбридiв кукурудзи DEKALB 2018. 

 

      Ми чудово розуміємо, що високопродуктивні гібриди відіграють ключову роль у отриманні максимального врожаю. Саме тому ми щороку пропонуємо Вам нові гібриди кукурудзи із щоразу вищими та стабліьнішими показниками урожайності. До Вашої уваги – повний каталог гібридів DEKALB сезону 2018. Рекомендуємо Вам звернути увагу на наші нові гібриди ранньостиглої групи: ДКС3151, ДКС3050, ДКС3441, які особливо можуть бути цікавими Західними та Північним регіонам України, та абсолютно нові гібриди кукурудзи, які ми виводимо в асортимент цього року - ДКС3415 та ДКС3969.

 

      Ми розуміємо, що шлях кожного фермера до реалізації максимального потенціалу врожайності різний. Кожне поле має свої унікальні умови вирощування, які потребують індивідуальних рекомендацій щодо вибору оптимального гібриду та густоти посіву. Саме тому DEKALB випробовує тисячі комбінацій по всій Європі, щоб запропонувати Вам продукти з найкращим потенціалом врожайності. Гібриди та густота посіву – два важливі фактори, якими можна управляти. Адже майже 30% врожайності залежить від вибору гібриду та густоти посіву. Наше нове рішенння – DEKALB SMART Planting – аналізує умови вирощування та надає рекомендації аграріям щодо найбільш відповідного гібриду та густоти посіву. Крім цього, рішення DEKALB SMART включає в себе і новий підхід до зрошення –технологію точного зрошення  DEKALB SMART IRRIGATION з підтримкою Aquatek. 

 

      В сучасних технологіях вирощування, де гібрид відіграє важливу роль, уже навіть не постає питання: чи доцільно протруювати насіння кукурудзи. Коли Ви сієте DEKALB, Ви прагнете отримати максимальний результат. DEKALB за потужної підримки ACCELERON – комбінація біологічних та хімічних інгредієнтів, щоб захистити Ваше насіння та забезпечити максимальний розвиток. ACCELERON забезпечує найширший спектр захисту від хвороб та шкідників на ранніх етапах розвитку та сприяє максимальному розкриттю потенціалу  гібридів кукурудзи. Цього року ми пропонуємо два варіанти протруювання насіння кукурудзи: Acceleron Standart та Acceleron Elite.

 

      Перш ніж пропонувати Вам наші іноваційні рішення ми декілька років тестуємо їх у наших сучсних Технологічних Центрах DEKALB на площах понад 700га в багатьох країнах Європи (в тому числі і в Україні). Для кожного нового гібриду ми збираємо більш ніж 1000 точкових даних , щоб у найдокладніший спосіб підготувати рекомендації для досягнення найкращих результатів у ваших товарних посівах.

 

Перейти до каталогу гiбридiв кукурудзи DEKALB 2018.
Перейти до портфолiо гiбридiв кукурудзи DEKALB 2018.