ДК ЕКСПРІТ ПОЄДНУЄ ВИСОКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ПРОДУКТИВНОСТІ Високий потенціал урожайності у лісостепу та поліссі, стійкість до хвороб, Стійкість до розтріскування стручків
Сортотип
класичний
Група Стиглості
середньостиглий
рекомендації
Рекомендовані зони вирощування: достатнього та нестійкого зволоження. Рекомендований тип технології: інтенсивна. Відношення до ґрунтів: придатний до вирощування на усіх типах ґрунтів за механічним складом. Реакція гібриду на густоти: кращий розвиток на знижених густотах. Календарний строк посіву: • ранній – 5–10 серпня, • оптимальний – 10–20 серпня, • пізній – 20–25 серпня. (можливе зміщення строків посіву в бік більш пізніх на 5-10 днів) Рекомендована норма висіву: • ранні строки посіву – 350–400 тис./га, • оптимальні строки – 400–500 тис./га, • пізні строки – 500–550 тис./га. Використання морфорегуляторів: обов’язкове – при оптимальних строках сівби, 2-х разове – при ранніх строках сівби. Терміни збирання: можливе короткотривале (до 5-7 діб) відтермінування.
Характеристики

Гібрид нового покоління, який вдало поєднує високий потенціал продуктивності, високу зимостійкість та відмінну екологічну пластичність.

Підвищена стійкість до осипання насіння, стійкість до хвороб та досить добра посухостійкість є гарантом
стабільності врожаю.

Добре почувається на кислих ґрунтах різного механічного складу.

Характеризується високою стійкістю до вилягання навіть при загущенні і на високих фонах азоту.

Відгуки Господарства

ТАБАЧОК Сергій Олександрович
Головний агроном СП ТОВ “Нива Переяславщини”,
Київська обл., Згурівський р-н, с. Нова Оржиця

Озимий ріпак вирощуємо на площі 860 га. ДК ЕКСПРІТ сіємо перший рік на дослідних ділянках. При закінченні осінньої вегетації мали по 8 листків на рослині. ДК ЕКСПРІТ, завдяки інтенсивному осінньому розвитку, ввійшов у зиму в доброму стані. Хочу відмітити, що станом на сьогодні це один з кращих посівів по групі наших господарств. Очікуємо високих врожаїв!