ДК ЕКСПОВЕР ВИСОКА ПЛАСТИЧНІСТЬ Гібрид адаптований до технологій з різним рівнем ресурсного забезпечення. Характеризується високою пластичністю (придатний до вирощування на різних типах ґрунтів)
Сортотип
класичний
Група Стиглості
середньоранній
рекомендації
Рекомендовані зони вирощування: усі зони. Рекомедований тип технології: адаптивна. Відношення до грунтів: придатний до вирощування на усіх типах грунтів за механічним складом. Реакція гібриду на густоти: витримує загущення. Календарний строк посіву: ранній – 5-15 серпня, оптимальний – 15-25 серпня, пізній – 25 серпня-5 вересня. (можливе зміщення строків посіву в бік більш пізніх на 5-10 днів) Рекомендована норма висіву: ранні строки посіву – 400-450 тис./га, оптимальні строки – 450-500 тис./га, пізні строки – 500-550 тис./га. Використання морфорегуляторів: обов’язкове - при оптимальних строках сівби, 2-х разове – при ранніх строках сівби. Терміни збирання: можливе довготривале (до 10 днів) відтермінування.
Характеристики
• Висока екологічна пластичність (придатний для вирощування у всіх зонах України)
• Придатність до вирощування на кислих ґрунтах та легкого механічного складу
• Високі темпи росту восени дозволяють максимально подовжити посівний період
• Швидко відновлює вегетацію навесні і максимально ефективно використовує зимові
запаси вологи та удобрення
• Висока стійкість до хвороб (ген RLM7)
• Абсолютна стійкість до розтріскування стручків
• Високий вміст олії
Відгуки Господарства

СЕЗОН 2019-2020

 

Гриценко Ярослав Олексійович

Головний агроном

СТОВ “Требухівське”

Київська обл., Броварський р-н

Наше господарство засіває приблизно 300 - 400 га озимого ріпаку на рік. 30% - сіємо ДК ЕКПОВЕР уже 3 роки. В цьому році посіяно ДК ЕКПОВЕР 80 га. Посів був з традиційним обробітком грунту, але посівна компанія була дуже важка, після оранки було важко посіяти ріпак та доводилося важкими котками коткувати перед посівом.
Уплотнивши грунт, ми отримали дружні сходи. Перезимівля пройшла добре і ми отримали навесні 350-400 тис. га рослин.

 

 

________________________________________________________________________________________________

 

СЕЗОН 2018-2019

 

 

Гриценко Ярослав Олексійович
Головний агроном

СТОВ “Требухівське”
Київська обл., Броварський р-н

Площа під ріпаком в господарстві становить 384 га, в тому числі під ДК ЕКСПОВЕР 150 га. Сіємо даний гібрид другий рік. Хочу відзначити дуже добру зимостійкість та гілкування для наших умов. Грунти в нас бідні, суглинисті. Дата посіву 25.08.2018. До входу в зиму кількість листків 6-8, діаметр кореневої шийки був 8-10 мм. Співпрацюємо з брендом DEKALB® вже більше 8 років і кожен рік отримуємо добрі врожаї, як в ріпаку так і в кукурурудзі.