ДК ЕКСПРІТ ПОЄДНУЄ ВИСОКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ПРОДУКТИВНОСТІ Високий потенціал урожайності у лісостепу та поліссі, стійкість до хвороб, Стійкість до розтріскування стручків
Сортотип
класичний
Група Стиглості
середньостиглий
рекомендації
Рекомендовані зони вирощування: усі зони. Рекомедований тип технології: інтенсивна. Відношення до грунтів: придатний до вирощування на усіх типах грунтів за механічним складом. Реакція гібриду на густоти: кращий розвиток на знижених густотах. Календарний строк посіву: ранній – 5-10 серпня, оптимальний – 10-20 серпня, пізній – 20-25 серпня. (можливе зміщення строків посіву в бік більш пізніх на 5-10 днів) Рекомендована норма висіву: ранні строки посіву – 350-400 тис./га, оптимальні строки – 400-500 тис./га, пізні строки – 500-550 тис./га. Використання морфорегуляторів: обов’язкове - при оптимальних строках сівби, 2-х разове – при ранніх строках сівби. Терміни збирання: можливе короткотривале (до 5-7 діб) відтермінування.
Характеристики

Гібрид інтенсивного типу, який вдало поєднує високий потенціал продуктивності, високу зимостійкість  та відмінну екологічну пластичність. Підвищена стійкість до осипання  насіння, стійкість до хвороб та досить добра посухостійкість є гарантом стабільності врожаю. Добре почувається на кислих та грунтах ріного механічного складу
Характеризується високою стійкістю до вилягання навіть при загущенні і на високих фонах азоту. 

Відгуки Господарства

Кирносов Олександр Сергійович

Головний агроном

ТОВ «Сільгосптехніка Нова»

Київська обл., Володарський р-н

 

Є три основні критерії, за якими ми обираємо посівний матеріал озимого ріпаку в компанії - це висока врожайність, стійкість до осипання та висока зимостійкість. До вирощування цієї культури ставимося з особливою увагою. Ріпак в сівозміні господарства займає 30%, в основному - це гібриди DEKALB®, особливу увагу приділяємо гібриду ДК ЕКСПРІТ, так як він найбільше відповідає критеріям нашого вибору.

 

 

________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Курдибаха Степан Пилипович

Головний агроном
ПП "Юхимівське"

Вінницька обл., Шаргородський р-н

 

Відколи ми почали працювати з брендом DEKALB®,  використовуючи в посівах гібриди ріпаку озимого, у господарстві істотно підвищилася прибутковість рослинництва. Гібриди добре реагують на інтенсифікацію технології, значно переважають конкурентів за стійкістю до хвороб та несприятливих факторів навколишнього середовища. Основна їх перевага – це висока стійкість до розтріскування стручків та осипання. В умовах господарства ці властивості гібридів в сукупності забезпечують стабільно високі врожаї. Так, наприклад, гібрид ДК ЕКСПРІТ забезпечив урожайність 4,2 т/га за середньої по господарству – 3,6 т/га. Це ще раз підтверджує високий потенціал гібридів бренду DEKALB®. Співробітники компанії компетентні у питаннях технології вирощування, надають всебічну підтримку та консультаційний супровід впродовж всього сезону.