ДК ЕКСПРІТ ПОЄДНУЄ ВИСОКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ПРОДУКТИВНОСТІ Високий потенціал урожайності у лісостепу та поліссі, стійкість до хвороб, Стійкість до розтріскування стручків
Сортотип
класичний
Група Стиглості
середньостиглий
рекомендації
Рекомендовані зони вирощування: достатнього та нестійкого зволоження. Рекомендований тип технології: інтенсивна. Відношення до ґрунтів: придатний до вирощування на усіх типах ґрунтів за механічним складом. Реакція гібриду на густоти: кращий розвиток на знижених густотах. Календарний строк посіву: • ранній – 5–10 серпня, • оптимальний – 10–20 серпня, • пізній – 20–25 серпня. (можливе зміщення строків посіву в бік більш пізніх на 5-10 днів) Рекомендована норма висіву: • ранні строки посіву – 350–400 тис./га, • оптимальні строки – 400–500 тис./га, • пізні строки – 500–550 тис./га. Використання морфорегуляторів: обов’язкове – при оптимальних строках сівби, 2-х разове – при ранніх строках сівби. Терміни збирання: можливе короткотривале (до 5-7 діб) відтермінування.
Характеристики

Гібрид нового покоління, який вдало поєднує високий потенціал продуктивності, високу зимостійкість та відмінну екологічну пластичність.

Підвищена стійкість до осипання насіння, стійкість до хвороб та досить добра посухостійкість є гарантом
стабільності врожаю.

Добре почувається на кислих ґрунтах різного механічного складу.

Характеризується високою стійкістю до вилягання навіть при загущенні і на високих фонах азоту.

Відгуки Господарства

Курдибаха Степан Пилипович, головний агроном
ПП "Юхимівське", Вінницька обл., Шаргородський р-н

Відколи ми почали працювати з брендом DEKALB®,  використовуючи в посівах гібриди ріпаку озимого, у господарстві істотно підвищилася прибутковість рослинництва. Гібриди добре реагують на інтенсифікацію технології, значно переважають конкурентів за стійкістю до хвороб та несприятливих факторів навколишнього середовища. Основна їх перевага – це висока стійкість до розтріскування стручків та осипання. В умовах господарства ці властивості гібридів в сукупності забезпечують стабільно високі врожаї. Так, наприклад, гібрид ДК ЕКСПРІТ забезпечив урожайність 4,2 т/га за середньої по господарству – 3,6 т/га. Це ще раз підтверджує високий потенціал гібридів бренду DEKALB®. Співробітники компанії компетентні у питаннях технології вирощування, надають всебічну підтримку та консультаційний супровід впродовж всього сезону.