ДК СІКВЕЛ Гібрид для ранніх строків посіву Висока зимостійкість, Висока посухостійкість, Придатність до ранніх строків сівби, Стійкість до розтріскування стручків
Сортотип
класичний
Група Стиглості
середньоранній
рекомендації
Рекомендовані зони вирощування: усі зони. Рекомендований тип технології: адаптивна. Відношення до ґрунтів: придатний до вирощування на всіх типах грунтів. Реакція гібриду на густоти: потребує оптимальних густот. Календарний строк посіву: • ранній – 1–10 серпня, • оптимальний – 10–20 серпня, • пізній – 20–30 серпня. (можливе зміщення строків посіву в бік більш ранніх на 5-20 днів). Рекомендована норма висіву: • ранні строки посіву – 400–450 тис./га, • оптимальні строки – 450–500 тис./га, • пізні строки – 500–600 тис./га. Використання морфорегуляторів: обов’язкове при ранніх строках сівби. У зонах з високими ризиками перезимівлі при оптимальних та пізніх строках сівби, бажане використання морфорегуляторів, як заходу підвищення зимостійкості. Терміни збирання: можливе короткотривале (до 5-7 діб) відтермінування.
Характеристики

Середньоранній гібрид для екстремальних погодних умов у зимовий період.

Розвиток восени – середній, що дає змогу використовувати більш широке посівне вікно, весною краще використовує вологу та елементи живлення за рахунок швидкого старту.

Придатний для інтенсивних та адаптивних технологій.

Має високу стійкість до розтріскування стручків та вилягання.

Відгуки Господарства

СТАХІВ Мирослава Петрівна
Менеджер з досліджень команди DEKALB

ДК СІКВЕЛ – новий, середньоранній гібрид із дуже високими показниками зимостійкості, є незамінним для вирощування у зонах із жорстким континентальним кліматом. Гібрид поєднує в собі високий потенціал продуктивності, толерантність до фомозу та стійкість до розтріскування стручків. Гібрид адаптований до технологій з різним рівнем ресурсозабезпечення.