Новини

Серія зимових конференцій «Інноваційні рішення» стартувала у Львові 24 січня. Говорили про особливості вирощування гібридів кукурудзи й ріпаку, новинки у портфелі насіння DEKALB, правила внесення засобів захисту рослин та про фінансові рішення в агрономії. Ну і, звісно ж, обмінювалися досвідом, розігрували призи й мали нагоду поспілкуватися під час дружнього обіду.


Новини

Відкриття Інноваційного центру DEKALB 12 вересня 2018. в Полтавській обл.


Новини

Реалізація продуктивного потенціалу будь-якої сільскогосподарської культури залежить від забепеченості елементами живлення. І кукурудза не вийняток. Ця стаття розкаже вам про особливості мінерального живлення рослин кукурудзи.


Застосування гербіцидів у посівах кукурудзи
Новини

Шкідливість бур’янів у посівах кукурудзи є надзвичайно високою. Стаття розказує, як використання гербіцидів допоможе її мінімізувати.


Новини

Компанія «Монсанто Україна» підвела підсумки четвертого щорічного конкурсу на найвищу врожайність гібридів кукурудзи DEKALB з насіння, вирощеного в Україні.


Прийміть участі у конкурсі
Новини

Компанія “Монсанто Україна” оголошує конкурс “АМБАСАДОРИ бренду DEKALB”


Ефективність дії ACCELERON на посіви кукурудзи
Новини

Урожайність кукурудзи — це сукупність генетики, технології та умов вирощування. Оптимальне поєднання цих скаладових визначатимуть найбільший прибуток для сільгоспвиробника


Конкурс на найвищу врожайність кукурудзи DEKALB українського виробництва
Новини

Компанія "Монсанто Україна" проводить конкурс на найвищу врожайність кукурудзи DEKALB українського виробництва


Гібриди кукурудзи та нові протруйники бренду DEKALB
Новини

На Дні поля, організованому компанією Монсанто, аграрії Житомирщини та Київщини ознайомилися з гібридами бренду DEKALB та новими протруйниками, які компанія представить до кінця цього року. Захід відбувся 12 вересня на території ПСП “Новоселиця” у Попільнянському районі Житомирської області.


Посіви ріпаку та рекомендації для контролю шкідників
Новини

Найбільш проблемними шкідниками в посівах ріпаку в період від відновлення весняної вегетації до цвітіння є: прихованохоботники, серед яких найбільш шкоди посівам завдають хрестоцвітий стебловий (чорний) - Ceutorhynchus picitarsis, великий ріпаковий - Ceutorhynchus napi та капустяний - Ceutorhynchus quadridens.