Новини

На Дні поля, організованому компанією Монсанто, аграрії Житомирщини та Київщини ознайомилися з гібридами бренду DEKALB та новими протруйниками, які компанія представить до кінця цього року. Захід відбувся 12 вересня на території ПСП “Новоселиця” у Попільнянському районі Житомирської області.


Новини

Найбільш проблемними шкідниками в посівах ріпаку в період від відновлення весняної вегетації до цвітіння є: прихованохоботники, серед яких найбільш шкоди посівам завдають хрестоцвітий стебловий (чорний) - Ceutorhynchus picitarsis, великий ріпаковий - Ceutorhynchus napi та капустяний - Ceutorhynchus quadridens.


Новини

Нова генетика і якісний насіннєвий матеріал є основою (ядром) нашої компанії. Щороку інвестуються великі кошти у селекцію, дослідження і розвиток нового матеріалу. Селекціонери компанії «Монсанто» постійно працюють над створенням нових гібридів, які б найкраще задовольняли потреби ринку тієї чи іншої країни.


Новини

«Інноваційні рішення 2017» – таку назву мала зимова конференція компанії «Монсанто Україна», що відбулася на Дніпропетровщині. У фокусі – ріпак, кукурудза, інокуляція сої, а також програми зерноторговельного відділу «ЗерноГроші». Свої технологічні рішення на заході представили й партнери «Монсанто Україна» – компанії Bayer, BASF, John Deere, Lechler


Новини

«ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ 2017» — ПІД ТАКОЮ НАЗВОЮ КОМПАНІЯ «МОНСАНТО» НЕЩОДАВНО ПРОВЕЛА У ЛЬВОВІ СВОЮ ТРАДИЦІЙНУ ЗИМОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ.


Новини

Переможець конкурсу на найвищу врожайність кукурудзи з насіння DEKALB українського виробництва досяг показника 15,3 т/га


Новини

Технологічні центри ДЕКАЛБ: результати випробувань насіння кукурудзи в зонах Центрального Лісостепу, Південного Степу та Полісся України


Новини
Гибкие деньги 4 груд 2016

Михайло Петров, директор Полтавської агрокомпанії "Бурат-Агро" знайшов оптимальну стратегію для отримання високих врожаїв.


Новини
Увага конкурс! 1 груд 2016

Монсанто Україна проводить конкурс на найвищу врожайність кукурудзи DEKALB TM українського виробництва


Новини

Найвищий врожай разом з ДЕКАЛБ