Загальні умови використання


Доступ до цього веб-сайту і його використання обумовлюються наступними вимогами. Будь ласка, не використовуйте цей веб-сайт, якщо ви не погоджуєтеся із цими умовами. Цей веб-сайт був розроблений і адмініструється компанією Монсанто. Ми залишаємо за собою право припинити роботу цього сайту або вносити часткові чи повні зміни до нього чи до Загальних умов його використання чи до наших Загальних умов та Умов щодо продажу й поставки. Будь ласка, зверніть увагу на те, що ми можемо вносити такі зміни на наш власний розсуд без попереднього повідомлення про це. Тому, ми просимо вас: наступного разу, коли ви відвідаєте наш веб-сайт, будь-ласка, прогляньте умови ще раз і зверніть увагу на будь-які зміни або виправлення, які, можливо, були зроблені.

Відмова від використання й вигод

Уся інформація, документи й ілюстрації, що подаються на цьому веб-сайті є єдиною власністю компанії Монсанто. Будь-який дозвіл на використання вищезазначеного надається при умові, що відповідна примітка про авторське право зазначена на усіх копіях, і що така інформація буде використовуватися виключно для особистих цілей і буде предметом комерції. При цьому, інформація не може бути якимсь чином змінена, а всі ілюстрації, взяті із від веб-сайту можуть використовуватися лише у супроводі із текстом.

Торгові марки й авторське право

Всі торгові марки на цьому веб-сайті є власністю Монсанто, якщо не передбачене інше чи якимсь чином це не визначено як право третьої особи. Будь-яке неправомірне використання цих торгових марок або інших матеріалів, що категорично заборонене, вважається порушенням авторського права, законодавства про торгові марки або інших прав на промислову власність.

Обмежена відповідальність

На основі внутрішніх і зовнішніх джерел та з допомогою власних професійних ресурсів, компанія Монсанто підготувала детальну інформацію, що знаходиться на цьому веб-сайті. Ми маємо намір постійно розширювати й модернізувати цей діапазон даних. Інформація на цьому веб-сайті призначена виключно для презентації компанії Монсанто, її виробів і послуг. Однак, при цьому, не дається ніяких прямих чи непрямих підтверджень чи гарантій щодо повноти чи достовірності інформації, що подається на цьому веб-сайті. Зокрема, ми б хотіли зазначити, що вам слід пам’ятати, що ця інформація може бути застарілою. Тому, ми рекомендуємо вам перед тим як скористатися будь-якими даними цього веб-сайту, перевірити їх. Поради, що даються на цьому веб-сайті не звільняють вас від необхідності проведення ваших власних перевірок наших найостанніших порад особливо це стосується наших таблиць даних щодо безпеки і технічних специфікацій і наших виробів з метою їхньої придатності для визначених процесів і цілей. Якщо ви потребуєте якихось порад чи інструкцій стосовно наших виробів або послуг, будь ласка, зв’язуйтесь безпосередньо з нами. Користувачі цього веб-сайту повідомляють, що вони погоджуються використовувати цей веб-сайт і матеріали, які містяться на ньому на власний ризик. Ні компанія Монсанто, ні треті особи, які залучені до розробки цього веб-сайту і підготовки матеріалів для нього не несуть відповідальності за шкоду чи збитки, пов’язані з доступом або неможливістю доступу, з використанням або неможливістю використання цього веб-сайту, а також за збитки, пов’язані з тим, що ви покладалися на інформацію, що була розміщена на цьому веб-сайті.

Веб-сайти третіх сторін/лінки

Цей веб-сайт може містити лінки / посилання на веб-сайти третіх сторін. Надаючи такі лінки, компанія Монсанто не відповідає за їх зміст, як не відповідає і за саму наявність таких веб-сайтів чи будь-які збитки, пов’язані з їх використанням. Посилання на інші веб-сайти призначені виключно для зручності користувачів. Користувачі відвідують такі веб-сайти на власний ризик.

Інформація, що надається безпосередньо вами

Користувач цього веб-сайту повністю відповідає за зміст і достовірність інформації, яку він відправляє компанії Монсанто, а також за дотримання прав будь-якої третьої сторони, що може бути залученою до такої інформації. Користувач дає свою згоду на зберігання і використання такої інформації компанією Монсанто для проведення статистичного аналізу чи для будь-якої іншої зазначеної комерційної мети, окрім випадків, коли ця інформація є особистою за своїм змістом і не входить до основних даних чи робочих характеристик Зокрема, компанія Монсанто має право на використання таких повідомлень, включаючи ідеї, винаходи, проекти, методи й експертизи, що використовуються для будь-якої мети, наприклад: розвитку, виробництва та/чи збуту продукції чи послуг, а також відтворення й розповсюдження такої інформацію серед третіх сторін без будь-яких обмежень.

Міжнародні користувачі

Цей веб-сайт перевіряється, використовується й обновляється компанією Монсанто в Україні. Він спеціально призначений для використання в Україні. Компанія Монсанто не дає ніякої гарантії, що інформація, представлена на цьому веб-сайті є достовірною поза межами України, і що наявні вироби й послуги будуть мати ті ж самі характеристики, об’єми й умови продажу. Якщо ви заходите на цей веб-сайт або якщо ви скачуєте інформацію, то, будь ласка, зверніть увагу на те, що ви несете персональну відповідальність за дотримання місцевого законодавства, що застосовується у вашому регіоні.
Товари, згадані на цьому веб-сайт можуть реалізовуватися в різній упаковці, різними партіями, і під різним маркуванням, залежно від країни.

Продаж продукції компанії Монсанто

Наші товари продаються у відповідності з чинною версією наших загальних умов щодо продажу й поставки.