Відсутність партнерства між LNZ Group і компаніями групи Байєр 3 квіт 2024

Шановні партнери!

Просимо Вас звернути увагу на таке.

 

Група компаній ЛНЗ (https://www.Inz.com.ua) позиціонує себе як партнера та офіційного дистриб’ютора аграрної продукції групи компаній Байєр в Україні. На сайті LNZ Group у розділі «Про компанію ЛНЗ Груп» розмішена, зокрема, така інформація: «Агрохолдинг LNZ є багаторічним партнером у наданні послуг з вирощування насіння різних культур для провідних світових компаній- селекціонерів: Bayer (DEKALB), …, а також офіційним дистриб’ютором німецької компанії Bayer в Україні.»

 

Звертаємо Вашу увагу, що відсутні будь-які чинні договори або інші домовленості, які б надавали підстави стверджувати про наявність партнерства між LNZ Group і компаніями групи Байєр як у наданні послуг з вирощування насіння різних культур, так і в дистриб’юторській діяльності. Отже, інформація про партнерство між LNZ Group та компаніями групи Байєр є такою, що не відповідає дійсності.

 

При виборі постачальника аграрної продукції групи компаній Байєр, радимо вам робити вибір на користь офіційних партнерів і дистриб’юторів аграрної продукції групи компаній Байєр в Україні, актуальний перелік яких ви знайдете за посиланнями https://www.cropscience.bayer.ua/About/Distributors і https://www.dekalb.ua/distrib-utori.

 

Купуючи аграрну продукцію групи компаній Байєр в Україні в офіційних партнерів і дистриб’юторів, ви інвестуєте в оригінальний і якісний посівний матеріал, а також можете розраховувати на підтримку та поради наших менеджерів і агрономів.

 

Дякуємо за розуміння.