Рішення для протруювання насіння

26 лист 2018

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОТРУЮВАННЯ НАСІННЯ 

Зв’яжіться з експертом DEKALB® у Вашій області щодо рішень DEKALB® SMART Planting разом Acceleron®.

 

 

ЗАХИСТ ВАШОЇ КУКУРУДЗИ ВІД КОРЕНІВ ДО СТЕБЛА


Ваші преміальні гібриди DEKALB® заслуговують на найкращий захист насіння з найширшим спектром захисту від хвороб та шкідників на ранніх етапах розвитку. Саме тому DEKALB пропонує рішення для протруювання насіння з унікальними комбінаціями біологічних препаратів та хімічних інгредієнтів. Ці інгредієнти поєднані, щоб захистити Вашу кукурудзу від загроз, що знижують врожайність, та допомогти Вам максимізувати потенціал врожайності та прибутку.

 


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ


Ексклюзивні біологічні та хімічні інгредієнти застосовуються у протруюванні насіння та працюють впродовж всього періоду зростання рослини – захищаючи її від коренів до стебла. Кілька режимів дії допомагають знизити ризик захворювання та сприяють рівномірному проростанню, а мікробна технологія покращує доступ до та поглинання поживних речовин корінням. Разом ці рішення допомагають збільшити потенціал врожайності. 

 

 

НОВЕ КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОТРУЮВАННЯ НАСІННЯ

 

 

 

 

 

 

 

ACCELERON STANDARD


ІНСЕКТИЦИД 
Захист від ранньосезонних шкідників, таких як дротяник, іпсилон, личинка паросткової мухи, блішка, польовий хрущ, шведська мушка, афіди та цикадка. 

ФУНГІЦИД
Чудовий контроль за хворобами ґрунту та насіння, включаючи фузаріоз, ризоктонію та пітіоз.


МІКРОБНА АКТИВНІСТЬ
Містить Torque(TM) ST на базі технології ЛХО (ліпо-хітоолігосахарид) для кукурудзи, яка надає можливість більш ранньої мікоризної колонізації рослини. Це призводить до покращеного доступу до поживних речовин та поліпшеного поглинання корінням. Покращений доступ до поживних речовин може призводити до підвищеного потенціалу врожайності.

 

 

 

 

 

ACCELERON ELITE


БОРОТЬБА З НЕМАТОДАМИ 
Біо-нематицид захищає від шкоди, яку завдає широкий спектр видів нематод. 

 

ІНСЕКТИЦИД 
Захист від ранньосезонних шкідників, таких як дротяник, іпсилон, личинка паросткової мухи, блішка, польовий хрущ, шведська мушка, афіди та цикадка. 

 

ФУНГІЦИД
Чудовий контроль за хворобами ґрунту та насіння, включаючи фузаріоз, ризоктонію та пітіоз.

 

МІКРОБНА АКТИВНІСТЬ
Містить Torque(TM) ST на базі технології ЛХО (ліпо-хітоолігосахарид) для кукурудзи, яка надає можливість більш ранньої мікоризної колонізації рослини. Це призводить до покращеного доступу до поживних речовин та поліпшеного поглинання корінням. Покращений доступ до поживних речовин може призводити до підвищеного потенціалу врожайності

 

 

 

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ 

 

  • ІНТЕГРОВАНІ РІШЕННЯ
  • ЗАХИСТ НАСІННЯ ВІД ЗАГРОЗ, ЩО ЗНИЖУЮТЬ ВРОЖАЙНІСТЬ
  • ПОКРАЩЕННЯ ЗДОРОВ’Я РОСЛИНИ
  • ПОКРАЩЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН
  • СТАБІЛІЗАЦІЯ ВРОЖАЙНОСТІ

 

 

ЗАВІТАЙТЕ ДО ВЕБ-САЙТУ КОМПЛЕКСНИХ РІШЕНЬ ДЛЯ ПРОТРУЮВАННЯ НАСІННЯ ACCELERON®, ЩОБ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ЗАХИСТ ВАШИХ ГІБРИДІВ.