більше інформації
contact Зв’язатися з нами
Відділ роботи з ключовими клієнтами
DEKALB Smart Planting — Скористайтеся потужними можливостями густоти для Вашого врожаю

DEKALB Smart Planting — Скористайтеся потужними можливостями густоти для Вашого врожаю

21 вер 2017
DEKALB Smart Planting — Скористайтеся потужними можливостями густоти для Вашого врожаю

Кожне поле відрізняється, насамперед, різними ґрунтами та різними умовами навколишнього середовища. Задля максимізації прибутку, фермери повинні обирати гібриди, які найкращим чином відповідають потребам їх полів, і сіяти їх з потрібною густотою. Ці рішення, що приймаються під час посіву, мають вирішальне значення, оскільки близько 30% Вашого врожаю може залежати від цього вибору. DEKALB SMART PLANTING – найкраще рішення, створене для того, щоб розпочати сезон кукурудзи з правильних кроків.

 

 

 

 

image1

У ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ DEKALB ми щорічно проводимо високотехнологічні випробувальні посіви на площі в 700 га. Потім ми тестуємо наші гібриди для всіх варіантів ґрунтів й густоти посівів та збираємо понад 1 000 вимірювань для кожного гібрида. Саме тому ми можемо рекомендувати кращий гібрид DEKALB і кращу густоту, максимізуючи прибуток для фермерів незалежно від типу ґрунтів та умов навколишнього середовища.

 

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР DEKALB використовує найсучасніші технології, щоб забезпечити найкращу підтримку. Ми починаємо з картографування ґрунтів за допомогою технології ARP, а також сівалок точного висіву, які активно контролюють глибину та якість посіву. Ми використовуємо супутникові зображення для моніторингу стану культури на кожному етапі і створюємо мапи врожайності для збору даних на кожному квадратному метрі поля.

 

image2 DEKALB SMART PLANTING може запропонувати Вам найкращий гібрид DEKALB з оптимальною густотою на кожному полі. Крім того ми готові до застосування новітньої технології посіву - Сівба зі змінною густотою, завдяки якій густота може змінюватися на кожному метрі. Неважливо, яку технологію ви використовуєте, - всі фермери DEKALB можуть почати посівний сезон, зробивши правильний вибір.

 

У 2017 році понад 60  фермерів в Європі підвищать свою продуктивність за допомогою DEKALB SMART PLANTING. Ці фермери посіють більше ніж 2 500 гектарів кукурудзи за допомогою інноваційного рішення в період посіву: сівби зі змінною густотою. Базуючись на аналізі ґрунту, ми створили стратегію посіву: спочатку ми виберемо гібрид, який найкращим чином відповідає характеристикам поля. Потім цей гібрид буде посіяно в режимі змінної густоти з використанням новітніх технологій задля максимізації прибутку.

 

Ми поділимося нашими польовими результатами з фермерами по всій Європі.

Зв’яжіться з одним із наших експертів сьогодні, щоб дізнатися більше

про цю новітню та найбільш інноваційну стратегію.

 

 

 

 

Зв’яжіться з нашими експертами задля отримання більш детальної інформації