Густота на момент збирання

7 груд 2018

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ГУСТОТИ НА МОМЕНТ ЗБИРАННЯ

 

 

ОТРИМАЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ SMART PLANTING ТА ПОРАДИ ВІД ЕКСПЕРТА DEKALB

 

 

 

 

ОТРИМАЙТЕ ДОДАТКОВУ ВРОЖАЙНІСТЬ ДО 1 Т/ГА* З НАШИМИ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ ЩОДО ГУСТОТИ САМЕ ДЛЯ ВАШОГО ҐРУНТУ

 

З індивідуальними рекомендаціями, ми перетворюємо дані в результат та допомагаємо фермерам збільшувати врожайність за допомогою інноваційних  рішень.

 

 

 

ПЕРЕВАГА СЕЛЕКЦІЇ DEKALB®


Наша міжнародна програма селекції використовує генетичні програми з понад 30 країн, забезпечуючи наших селекціонерів найкращим генетичним матеріалом та різноманітністю. З допомогою наших селекціонерів, DEKALB здатен прискорити швидкість поліпшення зародкової плазми, вирощуючи кілька поколінь на рік.

 

 

 

 

 

 

 

ОПТИМАЛЬНІ РІШЕННЯ ЩОДО ГУСТОТИ


Кожне поле різне, і тому потенціал врожайності кожного ґрунту залежить від його родючості. Посів у доброму ґрунті потребує більшої інвестиції, оскільки потрібно максимально використати високу родючість ґрунту. В умовах низького потенціалу ґрунту, менша густота посіву знизить витрати та можливі загрози для здорового росту рослин, що призведе до кращої врожайності. Адаптуючи густоту посіву до потенціалу ґрунту, Ви можете збільшити шанси на успіх.

 

 

 

 

 

 

ЗІСТАВЛЕННЯ ГІБРИДІВ ІЗ ВІДПОВІДНИМИ УМОВАМИ ҐРУНТУ ТА ГУСТОТОЮ ПОСІВУ


Кожен гібрид реагує по-різному на різні польові умови та обрану густоту. Ми ретельно випробовуємо наші гібриди у шести різних густотах та в різних умовах вирощування. З цими даними, ми можемо отримати рекомендації щодо густоти для кожного гібрида DEKALB®, щоб визначити оптимальну густоту для кожного продукту та умови вирощування для отримання найкращої врожайності.

 

 

 

 

 

 

 

ГУСТОТА ДЛЯ КОЖНОГО КВАДРАТНОГО МЕТРА


DEKALB® SMART Planting - ідеальне рішення для підтримки посівної діяльності. Використовуючи дані, можливо створити індивідуальний сценарій посіву для розкриття повного потенціалу генетичних можливостей DEKALB в усіх посівних умовах.
Використовуючи ‘посів зі змінною густотою’, фермери можуть сіяти з оптимальною густотою на кожному квадратному метрі поля. DEKALB та Climate FieldView™ підтримують фермерів, які мають бажання сіяти зі змінною густотою, надаючи їм створену за допомогою наукового підходу «рецептурну» мапу посіву для використання повного потенціалу цієї інноваційної посівної технології.

 

 

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНІ ЦЕНТРИ DEKALB®


Кожний сезон 43 Технологічні центри DEKALB® у Європі проводять випробування на території близько 1 000 га за допомогою спеціального протоколу DEKALB. Для кожного гібриду збирається понад 2 000 вимірювань – дані вирощування у всіх умовах ґрунту та густоти посіву для визначення оптимальної продуктивності.
Ці дані дозволяють фермерам приймати засновані на науковому підході рішення, які оптимізують врожайність на кожному полі для кожного гібрида DEKALB.

 

 

 

 

 

ОТРИМАЙТЕ МАКСИМУМ ВІД ВАШИХ ПОЛІВ З ЦИФРОВИМ ІНСТРУМЕНТОМ DEKALB® SMART

Розкрийте  Ваш потенціал повністю, приймаючи найкращі рішення для Ваших унікальних умов.


РОЗПОЧАТИ