Посів зі змінною густотою

26 лист 2018

ОТРИМАЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОРАДИ ЩОДО ПОСІВУ ВІД ЕКСПЕРТА DEKALB

 

 

ОПТИМІЗУЙТЕ ГУСТОТУ ДЛЯ ВСІХ УМОВ ҐРУНТУ


Найкращий потенціал прибутку можна досягнути за рахунок прийняття правильних рішень. Рекомендації щодо посіву зі змінною густотою 

 

 

ВИПРОБУВАННЯ ГІБРИДІВ ТА ГУСТОТИ НА МОМЕНТ ЗБИРАННЯ

 

 

 

НОВИЙ РІВЕНЬ ТОЧНОСТІ

Використовуючи сівалку зі змінною густотою посіву та рекомендації DEKALB SMART Planting, Ви можете оптимізувати прибуток з кожного квадратного метра Вашого поля. 

 

СІВАЛКА ЗІ ЗМІННОЮ ГУСТОТОЮ 

Ця інноваційна посівна технологія дозволяє Вам змінювати густоту на момент збирання кожного квадратного метра для пристосування до різних умов ґрунту, допомагаючи сіяти правильний гібрид з правильною густотою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПІДТВЕРДЖЕНІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

Використання рекомендацій для кожного квадратного метра поля допомагає фермерам корегувати густоту на момент збирання – зменшуючи її для піщаного ґрунту для уникнення надмірного стресу рослин та оптимізації витрат, та збільшуючи її в зонах з кращим ґрунтом для максимізації потенціалу врожайності. Випробування 2016 року у Romanice продемонстрували, що оптимізовані рекомендації збільшили прибуток з гектара на 190€.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЕРШОПРОХОДЦІ

 

В 2017 році у партнерстві з 60 європейськими фермерами, 2 500 га кукурудзи було посіяно з використанням сівалок із змінною густотою посіву. Гібриди було посіяно з оптимальною густотою на кожному квадратному метрі в залежності від структури ґрунту. Інформація щодо цих результатів буде поширена у Європі, щоб показати важливість густоти для посіву.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ПОЧУЙТЕ ВІДГУКИ ФЕРМЕРІВ, ЯКІ СКОРИСТАЛИСЯ НАШИМИ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ ЩОДО ГУСТОТИ НА МОМЕНТ ЗБИРАННЯ