СЕЛЕКЦІЙНА ПРОГРАМА

26 лист 2018

ЯК ГІБРИДИ DEKALB МОЖУТЬ ВАМ ДОПОМОГТИ

 

 

ГІБРИДИ DEKALB СТВОРЮЮТЬСЯ З ДУМКОЮ ПРО ВАС

 

Гібриди преміального класу грають важливу роль на Вашому шляху до успіху. Правильний гібрид може суттєво вплинути на результати Вашого посівного сезону. Саме тому селекційна програма DEKALB створена з метою постійного поліпшення наших пропозицій для Вас новітніми генетичними розробками, які допомагають максимально збільшити енергетичну цінність з кожного гектара та задовольнити харчові потреби Ваших корів.

 

 

 

 

 

 

ДОСЯГНЕННЯ МИНУЛОГО СТВОРЮЮТЬ ЗАХОПЛЮЮЧЕ МАЙБУТНЄ

 

У DEKALB наша історія створення розумних інновацій, які допомагають Сіяти Ваш Успіх, розпочалася на початку 90-х років. Найкращі досягнення у галузях селекційних досліджень та зародкової плазми і технології від провідних європейських програм були об’єднані для створення спільної селекційної програми DEKALB – зосередженої на наданні виробникам високоякісного насіння. 

Така ж сама відданість інноваціям продовжується із створенням нових рішень, які допомагають Вам на шляху до максимально ефективного використання преміального насіння. Завдяки інструментам, які пропонують індивідуальні рекомендації для посіву та передовим технологіям, що дозволяють відслідковувати умови вирощування, ми втілюємо інновації та допомагаємо Вам оптимізовувати Ваші результати на кожному квадратному метрі поля.<

 

 

 

ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ СЕЛЕКЦІЇ

 

Використовуючи передові технології та методи, ми завжди прагнемо інновацій у нашій програмі селекції та шукаємо нові успадковані властивості, які допоможуть Вам досягнути успіху. 

 

ВІДКОЛЮВАННЯ ЧАСТИНИ НАСІННЯ


Відколювання частини насіння – запатентована технологія, яка була винайдена та використовується DEKALB для аналізу ДНК. Вона допомагає значно заощадити час у процесі селекції. 

 

ЛКО


Завдяки використанню технологій мапування геному та діагностичних маркерів ДНК, ми знаходимо ЛКО (QTLs – локуси кількісних ознак), які допомагають селекціонерам визначати бажані генетичні ознаки та властивості. Виявлення ЛКО допомогли селекціонерам DEKALB покращити стійкість до ключових хвороб кукурудзи в наших гібридах.

 

ТЕХНОЛОГІЯ БІКС 


Спектроскопія в ближній інфрачервоній області (БІК-спектроскопія) надає можливість більш якісного спектрального аналізу та використовується DEKALB для ідентифікації ключових властивостей під час процесу селекції.

 

 

 

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ЗЕРНОВИХ

 

 Гібриди преміального класу грають важливу роль на Вашому шляху до успіху. Саме тому DEKALB є лідером у відборі найкращих властивостей – з більшою точністю – для нових зернових гібридів. Переваги цих властивостей включають:

 

 

 

ВРОЖАЙНІСТЬ


Наше нове покоління насіння кукурудзи підвищить адаптивність та стійкість, що призведе до збільшення прибутковості з кожного гектара за різних умов вирощування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАБІЛЬНІСТЬ ВРОЖАЙНОСТІ


Досягніть бажаного рівня стабільності врожайності за різних умов вирощування та густоти на момент збирання. Будьте впевнені, знаючи, що досягнути максимальної врожайності можна навіть за складних умов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОТУЖНІ КОРІННЯ ТА СТЕБЛА


Мінімізуйте втрати зерна від вилягання стебел під час збирання врожаю, підтримуючи потужні, здорові та міцні системи коріння та стебел.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПІДСУШУВАННЯ


Мінімізуйте вміст вологи, що дозволить отримати більш короткий цикл вирощування з таким же потенціалом продуктивності. Це призведе до кращого управління процесом збирання врожаю, економії на сушці зерна та можливості збільшити врожайність.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗДОРОВ’Я ЗЕРНА

 

Забезпечте собі додаткову врожайність та прибуток через захист від таких хвороб як фузаріоз.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТІЙКІСТЬ ДО ЗАСУХ


Властивості стійкості до засух активно відбираються для багатьох зернових гібридів DEKALB, що допомагає забезпечити стабільну врожайність впродовж багатьох сезонів, незважаючи на різну кількість опадів.

 

 

 

 

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПРИ ПОСІВІ З ВИСОКОЮ ГУСТОТОЮ

 

Наш фокус на отриманні значних результатів при посівах з високою густотою відрізняє нас від наших конкурентів. Зернові гібриди DEKALB спеціально виведені для більш високого енергетичного потенціалу та стабільності рослин, навіть за умов високої густоти на момент збирання. Ці гібриди є ідеальними для виробників, які застосовують рекомендації DEKALB Smart Planting для оптимізації густоти на момент збирання.

 

ДКС3623 Високий потенціал врожайності та рівень олійності, поєднання найновітніших властивостей захисту від хвороб.

ДКС4541 ФАО 380, Високий потенціал врожайності, Швидка вологовіддача, Посухостійкість

ДКС3939 ФАО 320, Високий потенціал урожаю, Посухостійкість, холодостійкість

ДКС4717 Пропонує високий потенціал врожайності зерна, яке може бути зібране дуже рано завдяки його чудовому підсушуванню.