Відмінний урожай

23 лист 2018

 

СТАНЬТЕ ЧЕМПІОНОМ ЗІ ЗБОРУ ВРОЖАЮ З DEKALB

 

Успішний сезон вирощування починається з насіння, однак не закінчується на ньому. DEKALB® є Вашим партнером впродовж всього сезону від насіння до максимального врожаю.

 

 

 

 

Відповіді експертів DEKALB®


 П:Ключові рішення, які необхідно прийняти для досягнення максимального врожаю?

В:Успішний врожай - комбінація високої врожайності та якості насіння, що збільшує прибутковість. Досягнення цього успіху може залежати від отримання максимального зиску від наявних технологій, у сферах генетики, обладнання та боротьби із шкідниками та хворобами. Крім того, досягнення успіху зводиться до того, наскільки добре Ви здатні реагувати на фактори, які від Вас не залежать - такі як погода та типи ґрунту.

 

 

П:Яку роль грає розтріскування стручків у фактичному об'ємі врожаю?

В:Наразі, стійкість до розтріскування стручків є ключовою властивістю у багатьох гібридах DEKALB®. Ця стійкість дуже важлива в умовах сучасних динамічних виробничих систем. З урахуванням погоди, як змінного фактора, це забезпечує додаткову надійність для виробників. Стійкість до розтріскування стручків допомагає захищати Ваш потенціал врожайності від літніх гроз за кілька днів до збирання врожаю, та затримок у збиранні врожаю.

 

 

П:Як саме DEKALB® надає підтримку фермерам для досягнення успішного врожаю?

В:Гібриди DEKALB® зазвичай мають властивості захисту врожаю - такі як стійкість до розтріскування стручків, подвійна стійкість до фомозу, стійкість до кили, стійкість до світлої плямистості та технологія Clearfield. Ці властивості, що захищають врожай, у поєднанні із енергійним укоріненням, надають найкращий фундамент для отримання успішного врожаю. Щоб максимально збільшити Ваш потенціал врожайності на момент збирання врожаю, DEKALB® поруч з Вами з порадами щодо часу та налаштування машин.

 

 

 

Ключове рішення: Розтріскування стручків


Генетична стійкість до розтріскування стручків, яка вбудована у всі гібриди DEKALB®, може значно знизити втрати насіння під час збирання врожаю, а також захистити Вашу врожайність та мінімізувати всі проблеми, пов'язані із падалицею.