Потужний старт

22 лист 2018

ВІЗЬМІТЬ ВИРОЩУВАННЯ ПІД ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ З НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ

 

 

Почніть сезон вирощування потужно за допомогою фахової інформації щодо посіву, рекомендованих гібридів та порад щодо проростання. Дізнайтесь, чому саме DEKALB® є найбажанішим партнером виробників ріпаку, які шукають підтримки на шляху до успіху.

 

 

 

 

Відповіді експертів DEKALB®


П: Як саме DEKALB® може допомогти Вам потужно почати кожен сезон вирощування ріпаку?

В: За допомогою корисних порад щодо вибору потрібного продукту для конкретного поля, DEKALB® може надати потужну допомогу та підтримку на початку сезону. Надаючи поради щодо оптимального підходу до вирощування конкретного гібрида, правильної дати посіву, оптимальної густоти та глибини посіву, DEKALB® може допомогти Вам в досягненні оптимального розвитку Вашої культури із самого початку - в кінцевому підсумку, допомагаючи Вам досягти Вашої мети.

 

П: Яку роль грають агрономи DEKALB®?

В: Роль агронома є вкрай важливою, адже кожен з них може звернутися до Вас із перевіреною інформацією з досліджень та інноваційних рішень DEKALB®. Вони допомагатимуть Вам у виборі найкращого гібрида, з урахуванням Ваших потреб та очікувань, а також Вашого географічного розташування. Вони можуть надати рекомендації щодо оптимального періоду для сівби та густоти для кожного гібриду. Маючи постійний зв'язок з Вами, вони надсилатимуть Вам сповіщення у випадках збільшення ризику уражень шкідниками, необхідності застосування регуляторів росту та нададуть багато інших корисних рекомендацій.

 

П: Чому Ви маєте обрати гібриди DEKALB®?

В: Коли Ви обираєте гібрид DEKALB®, Ви можете розраховувати на його потенціал високої врожайності та високу енергійність при проростанні. Однак Ви також маєте знати, що гібриди DEKALB® спеціально виведені для допомоги Вам у вирішенні викликів, специфічних для Вашого географічного розташування. Кожен гібрид в нашому портфелі продуктів проходить випробування у Вашій місцевості за допомогою добре розвиненої мережі для випробувань. В рамках цих випробувань, ми збираємо дані щодо стійкості до розтріскування стручків, стійкості до хвороб, зимостійкості та ефективності поглинання азоту.

 

П: Чому укорінення важливе для потужного початку сезону вирощування ріпаку?

В: Потужний початок сезону для Вашого ріпаку матиме надважливий вплив на його потенціал врожайності на момент збирання врожаю. Важливо, щоб культура була добре укорінена із самого початку, адже коренева система у стані розвитку від 4 до 6 тижнів після посіву й буде тою системою, яка впродовж всього сезону вирощування допомагатиме рослинам поглинати поживні речовини та вологу.