більше інформації
contact Зв’язатися з нами
Відділ роботи з ключовими клієнтами
Smart Planting Технологія сівби зі змінною густотою (СЗГ)

Smart Planting Технологія сівби зі змінною густотою (СЗГ)

4 вер 2017
Smart Planting Технологія сівби зі змінною густотою (СЗГ)

DEKALB - лідери у створенні практичних рішень для господарств на основі банку зародкової плазми. СЗГ - інноваційна концепція, що використовує спеціально адаптоване устаткування для сівби, обладнане GPS-технологією картографування полів. DEKALB ретельно працює із найсучаснішими методами СЗГ, щоб запропонувати виробникам найкращі поради щодо сівби в залежності від густоти посіву конкретного гібриду, а також адаптувати їх ґрунтуючись на даних GPS для надання виробникам рекомендацій по догляду за кожним квадратним метром поля.

 

 

Почуйте відгуки фермерів, які скористалися нашими рекомендаціями щодо густоти на момент збирання

 

Історія інновацій Smart Planting:

2015 - Тестування концепції СЗГ: в Технологічних Центрах DEKALB розпочато тривалу роботу з оцінки СЗГ та вдосконалення методик, співставлення даних щодо густоти сівби різних гібридів і створення об’ємних баз даних.

2016 - Впровадження концепції на практиці: використання даних 2015 року щодо складу ґрунтів, навколишнього середовища на полях та врожайності для напрацювання докладних рекомендацій щодо густоти сівби гібридів.

2017 - Перевірка рекомендацій в реальних умовах: включення нових гібридів до процесу тестування СЗГ та запуск мережі «Виробників-інноваторів» (Groundbreaker Farmers) для перевірки наших рекомендацій в умовах реальних господарств.

 

Чому СЗГ та Smart Planting корисні для виробника?

Експерти DEKALB здатні оцінити вплив різної густоти посіву з точки зору врожайності гібридів, щоб надавати виробникам найкращі та найдосконаліші рекомендації.

СЗГ може заощадити виробникам кошти, витрачені на насіння (у тих випадках, коли оптимальним рішенням є зниження густоти сівби) та допомогти збільшити врожайність, коли ключовою рекомендацією буде застосування більшої густоти для нарощування врожайності; завдяки цьому, зростає прибутковість вирощування культур.

За допомогою аналізу результатів сівби з різною густотою, експерти DEKALB оцінюють, які гібриди забезпечують виробникам найкращий потенціал та стабільність врожайності за різних ґрунтово-кліматичних умов.

Рекомендації із СЗГ дозволяють із максимальною точністю змінювати густоту сівби, адаптуючи її до конкретного поля з метою отримання якомога вищої врожайності на кожному метрі посівів, більш ефективних затрат та кращої прибутковості.

 

Рішення для всіх виробників…Smart Planting пропонує унікальні переваги в селекції гібридів та забезпечує цілісне рішення щодо вибору густоти сівби, пропонуючи господарствам декілька опцій:

  • Гібриди з низькою густотою сівби – пропонують гнучкі рішення для сівби, забезпечуючи виробникам стабільну врожайність за широкого спектру умов без використання устаткування СЗГ.
  • Гібриди з високою густотою сівби – надзвичайно добре пристосовані до концепції СЗГ, забезпечуючи гарну стійкість до вилягання та хвороб початків навіть за дуже високої густоти.

 

DEKALB: Акцент на якості, покращення результатів:

  • Орієнтуючись на низькі гібриди зі стійкістю до вилягання та хвороб, ми забезпечуємо виробникам впевненість у високій та стабільній врожайності кожного сезону.
  • Точні дані, отримані в результаті ретельного тестування в реальних господарських умовах та в рамках випробувань у технологічних центрах по всій Європі.
  • Ми активно «калібруємо технологію» для цілого спектру устаткування для сівби кукурудзи та програмного забезпечення GPS, щоб запропонувати виробникам ще вищу точність сівби.

 

 

Що чекає Smart Planting у майбутньому…

  • Наші команди розробників працюють над автоматизацією рекомендацій для СЗГ. У майбутньому це дасть змогу більшій кількості виробників використовувати Smart Planting за допомогою локальних команд DEKALB.
  • Ми розширюємо та поліпшуємо рішення із СЗГ, додаючи інші ключові дані щодо навколишнього середовища до аналізу та моделювання, такі як рівень pH, вміст ґрунтової органічної речовини, доступність води у ґрунті та інформація щодо попередніх врожаїв.
  • Розробляються інноваційні проекти, які зможуть поєднувати технологію СЗГ зі змінним забезпеченням рослин поживними речовинами та водою (іригація), пропонуючи виробникам цілісне рішення для вирощування гібридів за допомогою GPS-картографування.
  • Рішення із СЗГ та Smart Planting головним чином зорієнтовані на гібриди кукурудзи на зерно, однак триває робота щодо гібридів для силосу та біогазу – ми моделюємо більш складні аспекти засвоюваності та якості волокон для розвитку методик у цих напрямках.

Віддані інноваціям, віддані нашим виробникам.