більше інформації
Зв’язатися з нами
Відділ роботи з ключовими клієнтами
Smart Planting Технологія сівби зі змінною густотою (СЗГ)

Smart Planting Технологія сівби зі змінною густотою (СЗГ)

4 вер 2017
Smart Planting Технологія сівби зі змінною густотою (СЗГ)

DEKALB - лідери у створенні практичних рішень для господарств на основі банку зародкової плазми. СЗГ - інноваційна концепція, що використовує спеціально адаптоване устаткування для сівби, обладнане GPS-технологією картографування полів. DEKALB ретельно працює із найсучаснішими методами СЗГ, щоб запропонувати виробникам найкращі поради щодо сівби в залежності від густоти посіву конкретного гібриду, а також адаптувати їх ґрунтуючись на даних GPS для надання виробникам рекомендацій по догляду за кожним квадратним метром поля.

 

 

Історія інновацій Smart Planting:

2015 - Тестування концепції СЗГ: в Технологічних Центрах DEKALB розпочато тривалу роботу з оцінки СЗГ та вдосконалення методик, співставлення даних щодо густоти сівби різних гібридів і створення об’ємних баз даних.

2016 - Впровадження концепції на практиці: використання даних 2015 року щодо складу ґрунтів, навколишнього середовища на полях та врожайності для напрацювання докладних рекомендацій щодо густоти сівби гібридів.

2017 - Перевірка рекомендацій в реальних умовах: включення нових гібридів до процесу тестування СЗГ та запуск мережі «Виробників-інноваторів» (Groundbreaker Farmers) для перевірки наших рекомендацій в умовах реальних господарств.

 

Чому СЗГ та Smart Planting корисні для виробника?

Експерти DEKALB здатні оцінити вплив різної густоти посіву з точки зору врожайності гібридів, щоб надавати виробникам найкращі та найдосконаліші рекомендації.

СЗГ може заощадити виробникам кошти, витрачені на насіння (у тих випадках, коли оптимальним рішенням є зниження густоти сівби) та допомогти збільшити врожайність, коли ключовою рекомендацією буде застосування більшої густоти для нарощування врожайності; завдяки цьому, зростає прибутковість вирощування культур.

За допомогою аналізу результатів сівби з різною густотою, експерти DEKALB оцінюють, які гібриди забезпечують виробникам найкращий потенціал та стабільність врожайності за різних ґрунтово-кліматичних умов.

Рекомендації із СЗГ дозволяють із максимальною точністю змінювати густоту сівби, адаптуючи її до конкретного поля з метою отримання якомога вищої врожайності на кожному метрі посівів, більш ефективних затрат та кращої прибутковості.

 

Рішення для всіх виробників…Smart Planting пропонує унікальні переваги в селекції гібридів та забезпечує цілісне рішення щодо вибору густоти сівби, пропонуючи господарствам декілька опцій:

  • Гібриди з низькою густотою сівби – пропонують гнучкі рішення для сівби, забезпечуючи виробникам стабільну врожайність за широкого спектру умов без використання устаткування СЗГ.
  • Гібриди з високою густотою сівби – надзвичайно добре пристосовані до концепції СЗГ, забезпечуючи гарну стійкість до вилягання та хвороб початків навіть за дуже високої густоти.

 

DEKALB Points of difference, making a difference…(Пропоную: Акцентуючись на якості, покращуючи результати?)

  • Орієнтуючись на низькі гібриди зі стійкістю до вилягання та хвороб, ми забезпечуємо виробникам впевненість у високій та стабільній врожайності кожного сезону.
  • Точні дані, отримані в результаті ретельного тестування в реальних господарських умовах та в рамках випробувань у технологічних центрах по всій Європі.
  • Ми активно «калібруємо технологію» для цілого спектру устаткування для сівби кукурудзи та програмного забезпечення GPS, щоб запропонувати виробникам ще вищу точність сівби.

 

 

Що чекає Smart Planting у майбутньому…

  • Наші команди розробників працюють над автоматизацією рекомендацій для СЗГ. У майбутньому це дасть змогу більшій кількості виробників використовувати Smart Planting за допомогою локальних команд DEKALB.
  • Ми розширюємо та поліпшуємо рішення із СЗГ, додаючи інші ключові дані щодо навколишнього середовища до аналізу та моделювання, такі як рівень pH, вміст ґрунтової органічної речовини, доступність води у ґрунті та інформація щодо попередніх врожаїв.
  • Розробляються інноваційні проекти, які зможуть поєднувати технологію СЗГ зі змінним забезпеченням рослин поживними речовинами та водою (іригація), пропонуючи виробникам цілісне рішення для вирощування гібридів за допомогою GPS-картографування.
  • Рішення із СЗГ та Smart Planting головним чином зорієнтовані на гібриди кукурудзи на зерно, однак триває робота щодо гібридів для силосу та біогазу – ми моделюємо більш складні аспекти засвоюваності та якості волокон для розвитку методик у цих напрямках.

Віддані інноваціям, віддані нашим виробникам.