Блоги від експертів

Про ДЕКАЛБ блоги

7 бер 2016

Цей блог ведуть фахівці компанії Монсанто або треті особи, що використовують продукцію Монсанто або знаються на ній, з перевіркою компанією Монсанто. Метою цього блогу є повідомлення корисних новин, інформації та поглядів фахівцям у галузі сільського господарства.

Ми сподіваємося, що він буде корисним для Вас, та будемо раді отримати Ваші коментарі. Будь ласка, залишайте коментарі тільки мовою блогу. Коментарі іншою мовою, як правило, будуть видалені без прочитання. Всі коментарі проходять перевірку перед публікацією. Ми залишаємо за собою право скорочувати та редагувати коментарі перед публікацією.

Відмова від відповідальності та політика щодо коментарів

Думки та погляди, висловлені в цьому блозі, відображають точку зору та погляди окремих працівників компанії Монсанто та третіх осіб. Зміст розміщених статей та коментарів після публікації перевіряється на предмет відповідності принципам та  Зобов’язанням Монсанто, а саме сумлінності, діалогу та поваги.

Розміщена у блозі інформація не обов'язково відображає погляди або позицію компанії Монсанто, особливо якщо вона ще не була перевірена компанією Монсанто.

Крім того, будь-які посилання на контент третіх осіб, наприклад повідомлення у засобах масової інформації, наукові публікації та твіти, не обов'язково відображають погляди або позицію компанії Монсанто та не означають підтримку поглядів будь-яких третіх осіб.

 

 

Політика щодо розміщення коментарів

Компанія Монсанто завжди рада отримувати коментарі та закликає читачів розміщувати свої коментарі та вступати у ввічливе обговорення розміщуваного тут контенту. Ми цінуємо змістовні, ввічливі та стислі коментарі, що допомагають сільськогосподарській спільноті.

1.        Всі коментарі модеруються після публікації. Модератори мають право в будь-який час редагувати, скорочувати, переміщувати або видаляти будь-який коментар для забезпечення відповідності коментарів правилам цієї політики.

2.        Оскільки коментарі проходять перевірку після публікації, вся відповідальність у випадку їх невідповідності чинному законодавству або, наприклад, але не обмежуючись цим, завдання шкоди репутації компанії Монсанто, її продукції або третіх осіб покладається на їхнього автора.

3.       Як правило, коментарі перевіряються після публікації у звичайний для Європи робочий час.

4.        Будь-які коментарі, які принижують гідність, містять нецензурні, завідомо неправдиві, наклепницькі, непристойні, расистські зауваження, посилання на анонімні джерела, погрози, рекламну інформацію або є беззмістовними та зміст яких загалом не відповідає нашим  Зобов’язанням та принципам сумлінності, діалогу та поваги, а також чинному законодавству, будуть негайно видалені.

5.        Просимо Вас утриматися від розміщення повного тексту статей та публікацій з інших веб-сайтів, оскільки це може порушувати законодавство в сфері авторського права або права інтелектуальної власності.

Будь-які коментарі, що не відповідають цим правилам, не будуть опубліковані. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся із повним тестом нашої Політики конфіденційності, Політики Кукі та Умов користування веб-сайтом.