Візьми участь в Пілотній Програмі «Європейський відсоток»

24 черв 2022

Візьми участь в Пілотній Програмі «Європейський відсоток»

Це партнерська програма сезону 2022 року з Райффайзен Банк, що надає кредит на обігові кошти за зниженими відсотковими ставками для купівлі агропідприємствами товарів групи компаній Байєр (насіння бренду DEKALB та ЗЗР Байєр).

 

Відсоткові ставки програми:

 

 

Переваги програми:

  • має гнучку ставку
  • надає можливість отримання коштів на оплату товарів групи компаній Байєр
  • погашається одним або декількома платежами на вибір агропідприємства
  • відсутність комісій за видачу та дострокове погашення кредиту
  • можливість скористатися беззаставним кредитуванням

 

Етапи участі в програмі:

 

1. Агропідприємство, яке веде господарську діяльність не менше 2х років, звертається до представництв / відділень Банку у відповідному регіоні (отримує консультацію щодо процедури отримання кредиту, переліку необхідних документів, переліку Дистриб’юторів / Субдистриб’юторів компаній ТОВ «Байєр», ТОВ «Монсанто Україна»).

 

2. Після надання пакету документів до Банку, Банк приймає рішення стосовно фінансування та, в разі погодження, оформлює Кредитний Договір. За необхідності, Банк надає Клієнту лист повідомлення для Дистриб’ютора / Субдистриб’ютора про встановлений ліміт на придбання  продукції компаній ТОВ «Байєр», ТОВ «Монсанто Україна» (Гарантійний лист).

 

3. Клієнт надає Гарантійний лист Дистриб’ютору / Субдистриб’ютору ТОВ «Байєр», ТОВ «Монсанто Україна», оформлює договір поставки / купівлі-продажу.

 

4. Дистриб’ютор / Субдистриб’ютор ТОВ «Байєр», ТОВ «Монсанто Україна» надає клієнту рахунок-фактуру на оплату товару.

 

5. Клієнт отримує кредитні кошти та перераховує їх на рахунок Дистриб’ютора / Субдистриб’ютора в якості оплати за товар.

 

*За детальними умовами звертайтеся до представництв / відділень Банку у відповідному регіоні, або на raiffeisen.ua, або за телефоном: (044) 595 40 90 (пн-пт 9:00-18:00), 0 800 50 50 45 (пн-пт 8:00-20:00). Можливість участі у програмі підтверджує ТОВ «Байєр» / ТОВ «Монсанто Україна», об’єм програми обмежений. Умови, наведені в даній Пропозиції, є орієнтовними. Банк залишає за собою право встановлювати до кожного клієнта індивідуальні у мови або відмовити у наданні кредиту.

 

 

Завантажити брошуру за посиланням