Набір Yield Kit FieldView

25 лип 2022

Будь-який зернозбиральний комбайн може стати «цифровим» за допомогою  набору Yield Kit FieldView

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цифрове сільське господарство справді було в центрі уваги протягом останніх років. Багато фермерів зацікавлені у впровадженні цифрових інструментів сільського господарства; однак їх парк комбайнів може бути не повністю обладнаний для картографування врожайності. Це велика перешкода в прийнятті практик цифрового сільського господарства. На господарствах бюджетування, як правило, дуже обмежене, і багато виробників не в змозі купити новітні надсучасні комбайни, вже оснащені потрібною технологією.

Climate FieldView, провідна платформа точного землеробства, вирішила цю проблему! Новий набір для картографування врожайності FieldView надає фермеру всі компоненти для потокової передачі інформації про врожайність безпосередньо з комбайна - незалежно від марки, або року виробництва.

 

 

У простому, швидкому, самостійному процесі установки будь-які комбайни на ринку можуть бути обладнані для збирання та передачі даних врожайності сільськогосподарських культур в реальному часі. Після встановлення на комбайн датчиків вологості та врожайності FieldView Yield Kit з'єднуються з антеною GPS, що входить до комплекту, та з FieldView Drive – невеликим компактним пристроєм, який дозволяє збирати потокові дані з обладнання протягом сільськогосподарської діяльності. Тепер стало можливим наділити старий комбайн функціями нового, сучасного. За розумну ціну, фермер отримує можливість автоматично відслідковувати процес збору врожаю, пропуски, результати тієї чи іншої ділянки, а наприкінці - на основі цих даних сформувати карту-завдання для висіву або внесення добрив.  

FieldView Drive підключає фермерське обладнання до iPad® через Bluetooth® - подібно до підключення телефону до bluetooth в автомобілі - дозволяючи фермерам збирати і зберігати дані на одній платформі.

 

 

З цього моменту  відкривається незліченна кількість можливостей.  Після того, як  платформа FieldView буде встановлена на iPad або мобільному пристрої, вона дозволяє миттєво аналізувати дані та забезпечує віддалений моніторинг у прямому ефірі. Ці набори даних у поєднанні з високоточним супутниковими картами полів, дозволяють комплексно оцінювати агротехнічні операції.

Все це означає більш швидке, точне планування та аналіз, що потребує менших витрат, має вищу прибутковість та продуктивність, об'єднуючи всі дані в одному місці для легкого доступу. FieldView розкриває реальну силу польових даних – втілюючи їх в життя інтерактивно на одному  екрані і в режимі реального часу. Це дозволяє швидко та точно провести аналіз, щоб прийняти найкращі рішення: чи це вибір сортів наступного року, розуміння ефективності різних застосувань фунгіцидів або управління процесом зирання. 

Ви можете приймати швидкі та впевнені рішення, оскільки величезні обсяги необроблених даних синтезуються в чіткі та доступні ідеї майже миттєво, практично на будь-якому екрані. Індивідуальні дані доступні в кабіні та на будь-якому екрані на кожному етапі сезону від посіву до збору врожаю. Це означає більш високу ефективність і менше витраченого часу – а головне, оптимізацію затратних матеріалів, що на сьогодні є особливо актуальним. 

 

Вперше запущена в США в 2015 році, платформа Climate FieldView дає фермерам більш глибоке розуміння своїх полів, щоб вони могли приймати обґрунтовані операційні рішення для оптимізації врожайності, максимізації ефективності та зниження ризику.  В даний час FieldView використовується на більш ніж 24 мільйонах гектарів у США, Канаді, Бразилії та Європі.

 

 

Дізнавайтесь більше на сайті: climatefieldview.com.ua