Фонд «Монсанто» виділить грант на оцифрування депозитарію Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки 8 груд 2015

Фонд «Монсанто» оголосив про рішення виділити 25 тис. доларів США (близько 600 тис. гривень) на реалізацію проекту Національної наукової сільськогосподар- ської бібліотеки Національної академії аграрних наук України. Проект передбачає створення лабораторії для оцифрування фондів бібліотеки – унікальної колекції вітчизняних та іноземних видань аграрної тематики ХІХ-ХХІ століть обсягом понад 1 мільйон одиниць збереження. За кошти гранту буде придбано необхідне обладнання та програмне забезпечення, що дозволить зберегти у цифровому вигляді раритетні видання з колекції бібліотеки. У перспективі оцифрування дозволить також надати доступ до фондів бібліотеки для більш широкого кола читачів. «Доступ до унікальної колекції літератури аграрної тематики мають отримати як учені та студенти, так і практикуючі агрономи, – зазначив Віталій Федьчук, директор з корпоративних питань та зв’язків з громадськістю «Монсанто Україна». – Сподіваємося, що це не лише сприятиме розвитку аграрної науки України, але й допоможе фахівцями аграрного сектору розвивати та поглиблювати свої знання».

Про Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України – спеціальна бібліотека загальнодержавного значення, провідний галу- зевий депозитарій сільськогосподарської та лісогосподарської літератури, комплек- сний бібліотечно-інформаційний, культурно-просвітницький, науково-методичний та видавничий центр, що сприяє збереженню, створенню і використанню інформацій- них ресурсів та науковому забезпеченню інформаційно-бібліотечного супроводження агропромислового виробництва. Сьогодні це науково-інформаційний центр з понад мільйонним документо-інформаційним потенціалом на 32 мовах із 59 країн світу.