Компанія «Монсанто Україна» — програми підтримки українських аграріїв 5 трав 2015

Для підтримки українських аграріїв ТОВ «Монсанто Україна» запроваджує програми, які допоможуть розкрити фінансовий потенціал такого товару як зерно. Значна мінливість ринкової ціни на зерно та обмеженість кредитних ресурсів є однією з основних проблем українських агровиробників. Однак, користуючись новими інструментами «Монсанто Україна», вплив негативних макроекономічних факторів у аграрному бізнесі можна послабити.

З початку поточного сезону започатковано п’ять програм, які надають аграріям можливість обирати оптимальний варіант реалізації с/г продукції при закупівлі преміального насіння кукурудзи ДЕКАЛБ по передплаті або в кредит. При цьому, реалізувація зерна аграрієм здійснюється за максимальною ціною (за спотовими та форвардними контрактами з опціонами).

Також, «Монсанто Україна» одна із перших бере участь у пілотному проекті запуску аграрних розписок, який розпочато у Полтавській області за підтримки Міністерства аграрної політики та продоволь-ства України і Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

За деталями програм звертайтесь до торгових представників «Монсанто Україна» у Вашому регіоні.