Конкурс “АМБАСАДОРИ бренду DEKALB” 18 січ 2018

Умови участі у конкурсі АМБАСАДОРИ бренду DEKALB :

До участі у конкурсі приймаються всі господарства, які знаходяться на території України та вирощували в 2017 р. товарну кукурудзу бренду DEKALB на площі від 70 га, та одночасно є промоутерами насіння та бренду DEKALB в Україні.

 

Критерії оцінки:

Перемагають господарства, які знаходяться на території України та вирощували в 2017 р. товарну кукурудзу бренду DEKALB на площі від 70 та одночасно є промоутерами DEKALB у своєму регіоні, а саме: дані господарства рекомендують насіння DEKALB колегам та партнерам, таким чином збільшуючи впізнаваність бренду DEKALB в Україні.

З цією метою, такі господарства проводять дні поля, навчання, під час яких демонструють лінійку гібридів DEKALB, а також технологій вирощування, що підтверджується відповідними документами (фотозвітами), наданими Монсанто.

Торговий представник Монсанто визначає переможця в межах своєї області та надає офіційне підтвердження даних господарства-переможця. Термін подачі заявок до участі: 19.01.2018 – 25.01.2018 року. За більш детальною інформацією звертайтеся до торгового представника Вашої області.

Результати даного конкурсу будуть оголошені на сайті dekalb.ua протягом 10 днів з дня дати завершення подачі заявок, також за результатами конкурсу звертайтеся до торгового представника Вашої області.

Заявки від господарств, які перемогли у конкурсі на найвищу врожайність гібридів кукурудзи DEKALB  українського виробництва в 2017 році, розглядатися не будуть.

 

Поїздка в Францію:

По одиному представнику від господарства-переможця отримують право поїхати до Франції (представника визначає господарство-переможець) для відвідування лабораторії Монсанто, що проводить перевірку відповідності насіння вирощеного в Україні стандартам компанії Монсанто. Учасники поїздки будуть відвідувати завод, який доробляє батьківські форми для вирощування гібридів DEKALB в Україні. Також буде культурна програма та спілкування із представниками французького агробізнесу. Тривалість поїздки – 4 дні. Перевезення – авіатранспортом.