«Монсанто» представила в Україні «Раундап» у сухій формі 1 жовт 2015

Компанія «Монсанто» починає продажі в Україні нової формуляції гліфосату «Раундап Пауер» у вигляді водорозчинних гранул (з вмістом діючої речовини 720 г/кг). Україна стане третьою країною світу, після Німеччини та Великої Британії, в якій буде представлений цей препарат.

Новий гербіцид у сухій формі упаковується у поліетиленові мішки вагою 10 кг, а для використання його можна розчинити у воді безпосередньо на місці застосування. Завдяки цьому «Раундап Пауер» дозволяє спростити та здешевити логістику транспортування і зберігання, а також зменшити відходи та витрати на утилізацію і промивання тари. Рекомендовані норми витрати препарату для різних видів посівів – від 0,5 до 2 кг/га. Як і інші пропоновані компанією «Монсанто Україна» засоби захисту рослин на основі гліфосату («Раундап Екстра» та «Раундап Макс»), новий гербіцид забезпечує високий рівень ефективності, відмінну дію в складних погодних умовах та довготривалий контроль бур’янів без необхідності повторного обприскування.

Особливостями «Раундап Пауер» є зменшений час очікування при застосуванні до дощу (одна година) та покращений ефект десикації. На замовлення «Монсанто Україна» була  проведена серія випробовувань нового препарату для оцінки впливу на його ефективність таких факторів, як очікування дощу, жорстка вода, швидкість розчинення, інтервали механічних обробок, вірогідність зносу крапель за використання різних типів форсунок. За результатами досліджень «Раундап Пауер» продемонстрував найвищий рівень ефективності. Препарат було вперше представлено українським аграріям 8 вересня 2015 року під час Farm Progress Show у Полтавській області. Фахівці «Монсанто Україна» розповіли про переваги «Раундап Пауер», продемонстрували швидкість розчинення препарату в воді, а також надавали індивідуальні консультації щодо його застосування. Презентації відбудуться також під час Farm Progress Show у Тернопільській області 22-24 вересня 2015 року. У вересні-жовтні 2015 року компанія «Монсанто Україна» проводить програму дослідів «Раундап Пауер» та пропонує аграріям стати її учасниками – для цього необхідно зареєструватися на сайті www.roundup.ua