«Монсанто» стала одним з найкращих роботодавців Європи 3 лип 2015

Компанія «Монсанто» зайняла 24 місце у цьогорічному рейтингу найкращих роботодавців Європи (Best Workplaces in Europe) Інституту Great Place to Work.

Рейтинг найкращих роботодавців Європи був сформований за результатами опитування понад 2300 компаній у 19 європейських країнах, де представлений Інститут Great Place to Work. Рейтинг заснований на поєднанні відповідей працівників компаній на запитання щодо задоволеності місцем роботи та відповідей керівників з управління персоналом щодо корпоративної культури та політик з працевлаштування.

Інститут Great Place to Work вже відзначав «Монсанто» у низці країн та на глобальному рівні, але зараз компанія вперше увійшла до переліку найкращих роботодавців Європи загалом. Серед європейських країн, де «Монсанто» нещодавно вже отримала таку відзнаку – Франція, Італія, Іспанія, Польща, Бельгія та Нідерланди.

Нещодавно компанія «Монсанто» була також визнана одним з кращих працедавців України 2015 року компанією Aon Hewitt. Програма Aon Hewitt «Кращі працедавці» порівнює організації та відзначає ті з них, співробітники яких позитивно говорять про свою компанію та пов’язують з нею своє майбутнє; є для компанії цінним активом; працюють на виконання цілей компанії та отримують гідну винагороду за свій внесок; пишаються тим, що є частиною своєї компанії.

Про Інститут

Інститут Great Place to Work є глобальною дослідницькою, консалтинговою та тренінговою компанією, яка допомагає організаціям виявляти, створювати та підтримувати найкращі умови для роботи за допомогою розвитку корпоративних культур з високим рівнем довіри. Great Place to Work надає послуги компаніям, громадським організаціям та державним установам у 51 країні світу