«Монсанто Україна» виділить понад 600 тис. грн. на соціальні проекти у сільській місцевості 10 жовт 2015

 

Компанія «Монсанто Україна» оголосила результати другого конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». На підтримку ініціатив сільських громад буде виділено понад 600 тисяч гривень. П’ять соціальних проектів, що перемогли у конкурсі, будуть реалізовані у Житомирській, Запорізькій, Рівненській та Черкаській областях. Вони спрямовані на створення парку, доступного для людей з особливими потребами; розвиток читацьких навичок дошкільнят; покращення навичок ведення сільського господарства учнівської молоді; удосконалення вмінь з використання апаратів ультразвукової діагностики для сільських лікарів; а також встановлення енергоефективного освітлення вулиць у сільських громадах. За результатами двох етапів відбору грантового конкурсу, Наглядова рада програми «Україна – житниця майбутнього» відібрала 5 проектів-переможців з-поміж понад 400 проектних пропозицій. Громадські організації незабаром отримають фінансування та розпочнуть реалізацію запропонованих проектів.

«Нам приємно оголосити результати другого конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» майже одночасно з підведенням підсумків реалізації проектів попереднього року. У 2014 році ми підтримали 6 проектів, що наразі уже успішно завершені. Як показав досвід, грантові кошти, спрямовані на проекти з активізації громад, допомагають підвищити ініціативність людей та допомогти їм надалі більш активно займатися розвитком власних сіл», – зазначив Віталій Федьчук, директор з корпоративних питань та зв’язків з громадськістю «Монсанто Україна».

Переможці програми «Україна – житниця майбутнього» 2015 року:

• Запорізька обласна громадська організація «Дивосвіт» – проект створення парку, доступного для людей з особливими потребами, на території історико-культурного комплексу «Етносело» у селі Червонокозацьке. Доступність парку буде забезпечена завдяки облаштуванню доріжок та пандусів з урахуванням потреб людей з інвалідністю.

• Черкаське обласне відділення Української бібліотечної асоціації – проект обладнання у бібліотеці села Червона Слобода кімнати-середовища, що створюватиме сприятливу атмосферу для формування навичок читання та заохочуватиме розвиток читацької культури у дітей дошкільного віку.

• Житомирська обласна асоціація фахівців соціальної сфери – проект розвитку навичок ведення сільського господарства та підприємницької діяльності учнівської молоді за допомогою відновлення тепличних господарств сільських шкіл Бердичівського району.

• Міжнародна благодійна організація «Надія в дії» – проект удосконалення вмінь з використання УЗД-апаратів для сільських сімейних лікарів Рівненської області шляхом проведення практичного курсу з ультразвукової діагностики.

• Громадська організація «Самоцвіти» – проект встановлення інноваційного енергоефективного освітлення центральних вулиць у трьох населених пунктах Володарсько-Волинського району Житомирській області. Планується встановити 17 освітлювальних установок на сонячних батареях, що підвищить рівень безпеки на вулицях та заощадить значні кошти громадам.