«Монсанто» вшосте стала однією з 100 найбільш соціально відповідальних компаній 1 черв 2015

Журнал Corporate Responsibility (CR) назвав компанію «Монсанто» однією зі 100 найбільш соціально відповідальних компаній (100 Best Corporate Citizens) 2015 року. «Монсанто» вже вшосте увійшла до рейтингу журналу, який оцінює показники соціальної відповідальності великих американських компаній.

 

«Для нас є великою честю бути визнаними журналом CR однією з найбільш соціально відповідальних компаній, – сказав Хесус Мадрасо, віце-президент «Монсанто» з корпоративних питань. – Ця відзнака засвідчує зусилля наших працівників, а також фермерів, дослідників, неурядових організацій, університетів та багатьох інших партнерів, котрі працюють з нами пліч- о-пліч над розробкою широкого спектру рішень для того, щоб у сталий спосіб вирощувати достатньо продовольства для зростаючого населення світу».

 

Треті сторони продовжують відзначати «Монсанто» за хороші показники соціальної відповідальності та як роботодавця. У 2015 році «Монсанто» було визнано одним з найкращих роботодавців у восьми країнах світу, а журнал «Форбс» назвав її однією з компаній, якими найбільше захоплюються. Окрім того, у 2014 році «Монсанто» стала одним із найкращих міжнародних роботодавців світу, увійшла до переліків найкращих роботодавців у 10 країнах світу та рейтингу найкращих роботодавців за версією журналу Science.

 

 

Про рейтинг «100 найбільш соціально відповідальних компаній»

 

Рейтинг «100 найбільш соціально відповідальних компаній» вперше було опубліковано у 1999 році в журналі Business Ethics, а з 2007 року він публікується у журналі CR. При формуванні рейтингу кожна компанія з переліку Russell 1000 (індексу публічних компаній США з найвищим котуванням акцій) оцінюється за 303 показниками. Методологія для складання рейтингу контролюється комітетом рейтингів Асоціації менеджерів з корпоративної відповідальності (Corporate Responsibility Officers Association – CROA).