Найвищий врожай разом з ДЕКАЛБ 1 груд 2016

 

Найвищий врожай разом з ДЕКАЛБ

 

Фрейдун Олег Васильович

Керівник відділу захисту рослин ТОВ "Кролевецький комбікормовий завод"

Сумська обл., м. Кролевець

З компанією "Монсанто" співпрацюємо доволі давно. В структурі посіву кукурудзи, більше 10 000 га, бренд DEKALB TM займає близько 95 %. Постійно слідкуємо за новими гібридами компанії "Монсанто". В цьому році спробували гібрид ДКС 3939. Гібрид сподобався високою врожайністю, холодостійкістю, гарною натурою та якістю зерна. На площі 98 га отримали 140 ц/га при вологості 26,5 %.

 

Марченко Ольга Іванівна

Керівник відділу розвитку технологій компанії "Монсанто Україна"

 

ДКС4541 – якщо вас цікавлять інтенсивні гібриди з високим потенціалом урожайності,  то ДКС4541 саме для вас. Також хочу зазаначити, що значною перевагою даного гібриду є його висока посухо і жаростійкість.

 

 

 

Копійченко Володимир Валентинович

Головний агроном Селянське Фермеське Господарство «Таврія-Скіф»   

Запорізька область, Михайлівський район, с. Роздол

 

Протягом чотирьох років ми вирощуємо гібриди DEKALB TM, які нам завжди подобаються високим потенціалом врожайності, стійкістю до посухи та стресових умов.
Ось і цього року нас здивував та вразив новий гібрид від компанії Монстанто ДКС 4717 (ФАО 400). Даний гібрид вирощувався в багарних умовах та показав результат - 107 Ц/Га при вологості 12,5%.
Гібрид продемонстрував високу стійкість до температурних перепадів, які відбувалися протягом весни з моменту посіву. Дуже гарні та дружні сходи, високий розвиток на початкових етапах вегетації, різкий старт після 10 листків, гарне запилення в умовах високих температурних режимів, висока стійкість до хвороб, міцне стебло.
Цього року також будемо висівати даний гібрид та випробовувати нові гібриди DEKALB TM, які на наше переконання є завжди стабільними та високопродуктивними!