ПОЄДНАННЯ БАЗ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ 22 жовт 2019

Шановний клієнте!

 

Як ми нещодавно повідомляли, компанія Bayer успішно завершила придбання Monsanto, у зв’язку із чим розпочався інтеграційний процес. Сьогодні Bayer та Monsanto об'єднують свої талановиті команди та провідні продукти задля створення ще більшого вибору для аграріїв. В нашій роботі з клієнтами та партнерами по всьому світу ми віддаємо всі наші зусилля на розробку раціональних способів вирощування більш здорових культур, які є екологічно безпечними та економічно привабливішими.

 

Користуючись нагодою, ми ще раз хочемо підтвердити нашу готовність до співпраці з вами. Для того, щоб надавати найкращий сервіс та розширену інформацію від Bayer (стосовно продуктів Bayer та Monsanto) та від Monsanto (стосовно продуктів Bayer та Monsanto), не зважаючи на те, що ТОВ «БАЙЄР» та ТОВ «Монсанто Україна», залишаються різними компаніями та продовжують свою діяльність кожна окремо, цим інформуємо Вас, що надані раніше ТОВ «Монсанто Україна» Ваші персональні дані будуть поєднані із персональними даними, що є у наявності у ТОВ «БАЙЄР», в результаті чого, доступ до Ваших персональних даних та можливість їх використовувати у порядку, передбачено згодою на обробку персональних даних, будуть мати як працівники ТОВ «БАЙЄР», так і працівники ТОВ «Монсанто Україна». Запевняємо, що це ніяким чином не вплине на якість обслуговування чи на забезпечення високих рівнів захисту Ваших даних.

 

У випадку, якщо Ви маєте заперечення щодо зазначеного, чи будь-які зауваження, просимо проінформувати нас про це у письмовій формі якнайшвидше, проте у будь-якому разі не пізніше ніж протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів, шляхом направлення відповідної інформації на електронну адресу info.ukraine@monsanto.com або шляхом направлення відповідного листа на поштову адресу ТОВ «Монсанто Україна»: 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, буд. 4-Б.

 

Якщо протягом зазначеного часу ми не отримаємо від Вас жодних зауважень чи застережень щодо вказаного у цьому листі, це буде вважатись Вашою однозначною згодою із усім зазначеним вище.

 

З повагою,

ТОВ «Монсанто Україна»