Компанія «Байєр» розширює Програму 1% Векселя на КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК 20 січ 2021

Через специфіку агробізнесу і волатильність валютного курсу питання фінансування завжди дуже гостро стояло для українського аграрія. Особливо критично це постало нині, в момент відкриття ринку землі, коли всі ресурси мають бути спрямовані на купівлю активів.

 

Спеціально до нового сезону посівної кампанії, компанія «Байєр» разом з банком-партнером Креді Агріколь запустили вигідну програму фінансування придбання насіння та засобів захисту рослин Байєр та TM DEKALB. У рамках партнерської програми агрокомпанії мають змогу розрахуватися за придбану продукцію векселем, авальованим Креді Агріколь. При цьому вартість такого авальованого векселя – лише 1% від суми векселя.

Основні умови партнерської програми компанії «Байєр» та Креді Агріколь:

  • Вартість фінансування – 1% від суми векселя.
  • Фіксована ціна в гривні на продукцію Байєр та TM DEKALB.
  • Адаптований до аграрного циклу строк фінансування – 9 місяців.
  • Відсутність комісій за встановлення ліміту.

Ольга Бігун, менеджер з маркетингових проектів компанії «Байєр»:

«На сьогодні нашим клієнтам бракує обігових коштів для вчасної купівлі якісних і оригінальних засобів захисту рослин і насіння. Ми запустили партнерську програму 1% Векселя з Креді Агріколь, щоб наші клієнти займалися посівною, а ми взяли на себе забезпечення їх дешевим фінансуванням, – коментує Ольга Бігун, менеджер з маркетингових проектів компанії «Байєр». – Сподіваємося наші клієнти оцінять переваги 1% Векселя в Креді Агріколь Банку вже в 2021 році!»

З нею погоджується директор департаменту підтримки агро бізнесу Креді Агріколь Банку Наталія Порвіна:

«Креді Агріколь вже понад 10 років є стратегічним партнером для агрокомпаній. Фахівці нашого банку постійно стежать за основними тенденціями в галузі. Ми регулярно цікавимося у наших клієнтів, які продукти, інструменти або процеси вони хочуть отримати. Аналізуючи потреби кожного, ми розробляємо і структуруємо продукти, послуги, намагаючись зробити їх найбільш ефективними і зручними для сільгоспвиробників. Завдяки новій програмі 1% Векселя з Байєр ми маємо змогу комплексно і на вигідних умовах закрити всі потреби бізнесу в рамках агроциклу.»