Сотні тонн сміття було зібрано у рамках громадської ініціативи «Зробимо Україну чистою» 11 трав 2015

Компанія «Монсанто»  долучилась до наймасштабнішого міжнародного екологічно-соціального проекту «Зробимо Україну чистою – 2015», який відбувся 25 квітня по всій Україні.

 

Мета проекту – привернути увагу до відповідального ставлення до довкілля шляхом об’єднання людей для прибирання своїх міст та селищ. За підтримки Першої Леді Марини Порошенко, Міністра екології, представників міністерства молоді та спорту та Київської міської адміністрації у цьогорічній толоці взяли участь близько півмільйона українців на двох тисячах локаціях. Центром еко-акції став Труханів острів в місті Києві, який зібрав близько 10 000 волонтерів. За ініціативи волонтерів компанії «Монсанто» було зібрано близько 25 мішків сміття в парку на Трухановому острові.

 

«Як соціально-відповідальна компанія, яка щороку інвестує в спрямовані на покращення життя людей у селі програми, ми також занепокоєні проблемою навколишнього середовища. Тому щиро дякуємо всім, хто прийняв участь у акції! Сподіваємося, що ця ініціатива буде сприяти більш дбайливому ставленню людей до навколишнього середовища та зробить світ трішечки кращим» – зазначила Юлія Тірошко, координатор соціальних проектів компанії «Монсанто».

Дану акцію проводить молодіжне об’єднання «Зробимо Україну чистою! 2015». Це частина міжнародного проекту «Let’s Do It, World!», який об’єднав 112 країн та 12 мільйонів волонтерів по всьому світу. Ідея була започаткована у Литві у 2012 році і швидко розповсюди-лась по всій Європі та інших континентах.