Старт серії Днів Полів по кукурудзі 2019 21 серп 2019

Все ближчою стає осіння пора і команда DEKALB уже розпочинає проведення серії Днів поля по кукурудзі. Традиційно старт цим заходам дає Південний регіон.

Так, 20.08.2019 р. на базі господарства ФГ "Золота Рибка" Миколаївської області, Первомайського району, відбувся семінар по кукурудзі для представників фермерських господарств, с/г підприємств та для дистриб'юторів. Близько 100 осіб з Миколаївської, Кіровоградської та Одеської областей приїхали, аби дізнатися більше про лінійку гібридів кукурудзи DEKALB.

Захід розпочався зі вступного слова керівника Південного регіону Бітюкова Дениса. Васільєв Володимир з відділу ТД розказав про портфоліо гібридів кукурудзи DEKALB та технології їх вирощування. Учасники мали нагоду побачити густоти рослин та порахувати їхню біологічну врожайність. Також представники команди надали інформацію по характеристиках гібридів ріпаку DEKALB, а торговий представник по Кіровоградщині, Посторонко Віктор, зробив презентацію по особливостях використання пристрою для налаштування сівалки "МЕТЕРМАКС". Окрім того говорили про засоби захисту рослин від Bayer та технологічні схеми захисту різних с/г культур. На завершення учасники мали змогу поспілкуватися та обговорити почуту інформацію під час дружнього обіду.

Чекаємо Вас на наступних заходах нашої команди!