Увага конкурс! 1 груд 2016

Умови участі у конкурсі на найвищу врожайність кукурудзи DEKALB TM  українського виробництва:

До участі у конкурсі приймаються всі господарства, що вирощували в 2016 р. товарну кукурудзу із насіння DEKALB TM, виробленого в Україні на площі від 70 га. 1

Критерії оцінки:

Перемагає господартсво, в якого по результатам сезону 2016 найвища врожайність кукурудзи DEKALB TM (укр виробництва) в межах кожної окремо взятої області. Всього може бути до 24 переможців – по одному з кожної області України.

Вимоги до обліку результатів збирання кукурудзи:

Облік результатів збирання має проводитися у присутності представника компанії "Монсанто" і має бути зафіксовано в офіційній звітності господарства. У випадку проведення збирання до моменту оголошення цього конкурсу (для південних областей) господарством має бути надано формальне підтвердження реєстрації показників урожайності.

Поїздка в Францію:

Один переможець із кожної області отримує право поїхати до Франції для відвідування лабораторії Монсанто, що проводить перевірку відповідності насіння вирощеного в Україні стандартам компанії Монсанто. Учасники поїздки будуть відвідувати завод, який доробляє батьківські форми для вирощування гібридів DEKALB TM в Україні. Також буде культурна програма та спілкування із представниками французького агробізнесу. Тривалість поїздки – 4 дні. Перевезення – авіатранспортом.