Відбулась серія зимових конференцій DEKALB® 25 січ 2019

 

З радістю повідомляємо, що серія зимових конференцій «Інноваційні рішення 2019» зібрала в п’яти містах загалом більше 840 відвідувачів з різних куточків України. Виявили інтерес до представлених тем і дрібні господарства, і великі агрохолдинги.

Відбувались конференції у таких містах:

24.01.2019 – Львів

30.01.2019 – Полтава

05.02.2019 – Вінниця

08.02.2019 – Одеса

13.02.2019 – Дніпро

Кожна із конференцій була насичена технологічною інформацією,  викликала живу дискусію. Гості мали змогу не лише прослухати цікаві виступи спікерів, отримати корисні поради від досвідчених співробітників, але і послілуватись між собою, та обмінятись досвідом співпраці з брендом DEKALB®. 

  • Відвідувачі дізнались про технологічні рішення при вирощуванні гібридів ріпаку та кукурудзи у кожному з регіонів; про портфель продуктів DEKALB®. Представляли технологічну інформацію Віктор Любар, Братущак Сергій, Мовчан Ігор, Дячук Володимир, Скоробагата Наталія, Васильєв Володимир. Кожний із виступів збагатив учасників конференції новими знаннями. Багаторічний досвід команди DEKALB допомагає не лише підтримувати ім’я бренду DEKALB®, як виробника високопродуктивного насіння кукурудзи та ріпаку, але і надавати якісну технологічну підтримку

  • Представники відділу засобів захисту рослин розповіли про портфель продуктів та особливості застосування. Підготували виступи Ковернега Олександр, Назаренко Олександр та Балану Микола.

  • Особливу зацікавленість відвідувачів викликала інформація про цифрову сільськогогосподарську платформу від команди Climate Field View, а саме від Коваленка Юрія, Бици Романа, Дмитришена Віталія та Григоригина Єгора.

  • Гладун Олександр розповідав про зернові програми «ЗерноГроші»: Агрообмін: передплата; кредит; погашення заборгованості.
  • Колеги від ТОВ «Баєр», також змогли приєднатись до конференцій та розкрити теми захисту рослин – Бучинський Ігор, Каменєв Олександр, Турчинов Олександр, Гавриленко Олександр.
  • Важливим гостем конференцій у Дніпрі та Одесі став Акулов Олександр. Виступами про хвороби ріпаку та кукурудзи він викликав неймовірний інтерес відвідувачів

Сподіваємось, що нові знання стануть у нагоді фермерам та допоможуть отримати додаткові прибутки.