Зимова конференція DEKALB у Львові 25 січ 2019

 

Розпочали конференцію вітальним словом Цвігун Олександр Вікторович, керівник відділу продажів ТОВ “Монсанто Україна”, Діхтярчук Володимир Іванович, керівник Західного регіону, Bayer Crop Science та Антипін Руслан Анатолійович, керівник відділу продажів у Західному регіоні, ТОВ “Монсанто Україна”.

Керівники повідомили та ще раз нагадали про останні зміни в компаніях – про об’єднаяння та спільний подальший шлях. І побажали всім багато приємних речей, зокрема гарних врожаїв та прибутків у новому сезоні.

Після цього слово взяв Володимир Дячук, менеджер відділу розвитку продукту та технологій, ТОВ "Монсанто Україна" з темою виступу «Позиціонування гібридів озимого ріпаку DEKALB® та технологічні рішення». Розповів про гібриди ріпаку у портфелі DEKALB® та особливості його вирощування.

Тематику ріпаку підхопив Ігор Бучинський, менеджер з маркетингу, ТОВ "БАЙЄР", розкриваючи деталі захисту рослин та розповідаючи про продукти.

Насиченою технологічною інформацією поділився Сергій Братущак, менеджер відділу розвитку продукту та технологій, ТОВ "Монсанто Україна", розказуючи про Технологічні рішення при вирощуванні гібридів кукурудзи DEKALB® в західних областях України.

Наступний спікер Олександр Камєнєв, менеджер з маркетингу, ТОВ "БАЙЄР" виступив і доповіддю про систему захисту кукурудзи.

І продовжив тему захисту рослин Менеджер по роботі з ключовими клієнтами відділу засобів захисту рослин, ТОВ "Монсанто Україна" Олександр Ковернега розкривши секрети Застосування продуктів Раундап, Харнес і Гвардіан Тетра. Зокрема, детальніше розповів про ТрансорбТМ Технологію. У фотографіях показав Вплив Раундап Макс 4 л/га на берізку польову (Convolvulus arvensis). Розповів детальніше про десикацію та боротьбу з бур’янами.

Фінальною на конференції у Львові стала презентація від Олександра Гладуна, керівника зерноторгового відділу, ТОВ "Монсанто Україна", «ЗерноГроші. Програми зерно-торгового відділу». Розкрив деталі та ереваги використання таких програм: Агрообмін: передплата, Агрообмін: кредит, Агрообмін: погашення заборгованості.

Насамкінець один із фермерів Кудрявський Іван, співзасновник СФГ «Колос» вирішив поділитись своїм позитивним досвідом співпраці з брендом DEKALB®, а також повідомив, що на даний момент його господарство перейшло на вирощування 100% насіння кукурудзи DEKALB®.

Сподіваємось, що нові знання стануть у нагоді фермерам та допоможуть отримати додаткові прибутки.