Бачення DEKALB

1 січ 2022

Ми можемо покращити життя людей, вдосконалюючи сільське господарство. Краще насіння в руках фермерів здатне сприяти задоволенню потреб населення нашої планети, чисельність якого стрімко зростає. При цьому, воно здатне допомогти фермерам у досягненні згаданої мети з одночасним захистом природних ресурсів Землі. Саме тому ми співпрацюємо з фермерами та своїми партнерами в усьому світі задля перетворення сільського господарства на насправді екологічно раціональне. Задля отримання більшої віддачі з кожного гектару землі, кожної краплини дощу та кожного зернятка. А також, задля покращення найціннішого для всіх ресурсу – життя людей.

 

Максимальна ефективність досліджень компанії Байєр, що проводяться на основі втілення в повсякденну практику найновіших та найінноваційніших технологій селекції та вирощування найкращих гібридів рослин для кожного господарства, надає можливість і надалі працювати над підвищенням врожайності, ефективності виробництва та однорідності показників продуктивності гібридів у ще менш сприятливих природних умовах.

 

Найширший асортимент нової продукції та технологій для всіх регіонів забезпечує підвищення Врожайності, Однорідності, Якості та Прибутковості для фермерів завдяки абсолютній відданості компанії Байєр– а також бренду DEKALB - світовому сільському господарству.

 

Інвестиції в широку базу ідіоплазми, що спрямовуються мережею програм з селекції, за наявності баз на кожному з континентів, підкріплені оптимальними рішеннями у сфері біотехнологій та можливостями світового лідера у галузі звичайної селекції на молекулярному рівні, створюють базу для передачі нашими висококваліфікованими спеціалістами своїх Технічних додаткових знань особливостей насінництва, землеробства та якості врожаїв нашим замовникам.

 

Бачення бренду DEKALB полягає в подальшому забезпеченні господарств і фермерів інноваційними рішеннями з селекції гібридів таким чином, щоб фермери, які вирощують насіння DEKALB , були впевненими в продуктивності та однорідності кожного зернятка, що сприяє досягненню оптимальних показників роботи господарства.

 

Інновації під брендом DEKALB – це стабільне джерело комплексних рішень, що дозволяють оптимізувати роботу фермерів над досягненням успішних результаті.