Дослідження DEKALB

26 лип 2018

Компанія Monsanto проводить ці внутрішні дослідження в реальних умовах на фермах з метою порівняти гібриди DEKALB з іншими гібридами, що очолюють список доступних на ринку гібридів. Експериментальний формат досліджень дозволяє забезпечити справедливе порівняння гібридів, які вирощують за певних умовах на одному полі. Всі наші дослідження проводяться відповідно до кращих методик. Протоколи, методики тестування, екологічні характеристики, дані і статистичні перевірки точно описані в експлуатаційних процедурах, кожну з яких ретельно виконують.

Окремі результати і характеристики можуть відрізнятися залежно від місця та сезону. Результати цього дослідження не можна розглядати в якості результату, який Ви можете отримати на своєму полі. Тим не менше, вони можуть допомогти Вам зрозуміти, яких результатів слід очікувати від наших продуктів в реальних умовах. 

Методи ведення сільського господарства, типи ґрунтів і погодні умови суттєво впливають на результати дослідження. Щоб прийняти найкраще рішення, ми рекомендуємо Вам включити до оцінки дані, які отримані з декількох об’єктів за декілька сезонів, якщо можливо. З метою забезпечення належної технічної оцінки нашої продукції Monsanto проводить ряд регіональних досліджень гібридів DEKALB.