Рекомендації щодо густоти на момент збирання

26 лист 2018

ОТРИМАЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ SMART PLANTING ТА ПОРАДИ ВІД ЕКСПЕРТА DEKALB

 

 

 

МАКСИМІЗУЙТЕ ПОТЕНЦІАЛ ВРОЖАЙНОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ ДАНИХ


За допомогою індивідуально адаптованих рекомендацій ми перетворюємо дані на результати та допомагаємо фермерам максимізувати врожайність за рахунок «розумних» рішень.

 

 

 

ПРИЙМАЙТЕ ПРАВИЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ВРОЖАЙНОСТІ


Коли йдеться про Вашу врожайність, гібрид та густота на момент збирання є двома найбільш важливими факторами, на які Ви можете впливати. Гібриди реагують по-різному в різних умовах. Ефект на врожайність від Вашого вибору може скласти до 19%. Вибір правильного гібриду, посіяного з правильною густотою, може максимізувати прибуток кожного поля. Широкий портфель гібридів DEKALB пропонує різновиди, які є ефективними в найрізноманітніших умовах вирощування.

 

 

 

 

 

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНІ ЦЕНТРИ DEKALB®


Кожного сезону 38 Технологічних центрів DEKALB по всій Європі проводять випробування на площі понад 700 га. Для кожного гібриду вони збирають понад 1 000 вимірювань в усіх можливих умовах ґрунту та варіантах густоти на момент збирання для того, щоб знайти для DEKALB умови їх оптимальноїпродуктивності. 

Дані, що збираються в технологічних центрах DEKALB, є унікальними на ринку. Жодна інша компанія не може зрівнятись за якістю даних або надати аналогічний рівень підтримки фермерам.

 

 

 

 

 

 

 

ЯК ПРАЦЮЮТЬ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ГІБРИДІВ

ВИПРОБУВАННЯ
У Технологічних центрах DEKALB гібриди проходять випробування у різних умовах ґрунту та густоти на момент збирання.

 

МАПУВАННЯ ГРУНТІВ
Ґрунтові умови накладаються на мапи кожні 6 м2, що дозволяє нам точно розуміти стан ґрунту та застосовувати ці дані для аналізу продуктивності гібридів у різноманітних умовах. 


МАПИ ВРОЖАЙНОСТІ 
Після збирання врожаю, дані, які надходять від мапування врожайності, використовуються для створення рекомендацій щодо оптимального поєднання гібриду та густоти на момент збирання для кожного типу ґрунту.

 

 

 

 

 

ОПТИМІЗАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ


Після того, як всі дані зібрані, ми будуємо криву продуктивності для конкретного гібриду для всіх ґрунтових умов, щоб надати найкращу рекомендацію щодо посіву кожному фермеру.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОПТИМАЛЬНА ГУСТОТА ПОСІВУ ДЛЯ ВСІХ МОЖЛИВИХ УМОВ


Ефект на врожайність від вибору густоти на момент збирання може складати до 8%. Використовуючи дані ґрунтових умов Ваших полів, DEKALB SMART PLANTING може надати Вам індивідуальні рекомендації для допомоги у виборі правильних гібридів DEKALB та їх сівбі з оптимальною густотою. 

Такі рекомендації можуть надаватись на рівні поля або для тих, хто користується сівалками зі змінною густотою посіву, для кожного квадратного метра поля.