БОРОТЬБА З БУР'ЯНАМИ

22 лист 2018

 

 

ЧУДОВА РОБОТА DK GENETICS У ПОЄДНАННІ З УНІКАЛЬНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДІВ ДЛЯ РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАВДАНЬ, ПОВ'ЯЗАНИХ ІЗ ВИРОЩУВАННЯМ РІПАКУ

 

 

 

 

Чи знаєте ви, що за допомогою системи Clearfield® ви можете звести нанівець ризики, пов'язані з наявністю у ґрунті залишків сульфонілсечовини, контролювати широкий спектр хрестоцвітих бур'янів і поліпшувати якість вашої олії, зменшуючи ризик забруднення її еруковою кислотою самосівів.

 

 

Гібриди DEKALB дають вам змогу максимально використовувати виробничу систему Clearfield®

 

  • Контролюйте польову гірчицю, дику редьку, сухоребрик і широке коло хрестоцвітих та інших проблемних бур'янів.

     

  • Захистіть якість олії двонульових сортів від проблемних бур'янів і самосівів

     

  • Уникайте потреби у будь-якому гербіциді до моменту глибокого проростання культури та повного розуміння масштабу та специфіки забур’яненості поля.

     

  • Мінімізуйте ризики проростання культури, пов'язані з наявністю залишків сульфонілсечовини після циклу зернових культур.

 

Високопродуктивні гібриди та більші можливості, які пропонує система для зниження ризиків проростання озимого ріпаку, управління господарством і маркетингу, зумовлюють відчутне зростання виробництва ріпаку в Європі із застосуванням системи Clearfield®.

 

Останні ринкові дані свідчать, що територія, засіяна гібридами Clearfield®, які мають стійкість проти гербіциду імазамокс, одержану в результаті традиційної селекції, торік зросла майже на половину по всій Європі та подвоїлася в окремих країнах.

 

Дані також свідчать, що наші гібриди займають левову частку цього динамічного ринку через поєднання названої властивості з низкою інших важливих рішень щодо захисту врожайності та поліпшенням управління посівами, а також передовими рівнями врожайності.

 

Система Clearfield® надає неперевершений контроль над проблемними хрестоцвітими бур'янами, такими як польова гірчиця і сухоребрик, самосійний ріпак із посівів 15-річної і більшої давнини, а також широким спектром інших широколистих бур'янів.

 

Це дає змогу відкласти стадію активної боротьби з ними, допоки культура не сягне фази 2–4 справжніх листків. Це також дає змогу уникнути ризику уповільнення проростання, який може бути спричинений або передсходовим застосуванням гербіцидів, або залишками сульфонілсечовини після циклу попередніх зернових культур.

 

Повний контроль за самосівами (НЕ Clearfield®) означає вирощування лише того, що посіяно, а не змішаних популяцій, які можуть бути набагато вищими від норми висіву. Отже, програми фунгіцидів і регуляторів росту рослин можуть бути ефективніше зіставлені з потребами гібридів, досягнення більшого покриття рослини  на пізній фазі розвитку є менш складним, а вибір часу для десикації може бути точнішим.

 

Боротьба з будь-якою падалицею  із попередніх посівів, а також хрестоцвітими бур'янами (які продукують насіння з відносно високим вмістом ерукової кислоти) є додатковою перевагою до зниження ризику проблем управління сільгоспкультурами.

 

Особливий прогрес, якого ми домоглися у селекції, визнаний у результатах перших великих незалежних випробувань, проведених у 2016 р., які оцінювали ефективність ріпаку Clearfield®.

 

Усі три наших гібриди Clearfield®, включені в дослідження, продемонстрували значно вищі результати у порівнянні з шістьма іншими конкуруючими різновидами. Випробування проводили на трьох ділянках. Середня валова продуктивність становила 106% і більше від загальноприйнятного середнього значення в 3,54 т/га у надзвичайно складний для ріпаку рік.

 

Поряд із їх передовим потенціалом продуктивності, наші гібриди Clearfield® вирізняються тим, що мають низку інших цінних генетичних рішень. Вони містять здатність енергійного проростання, подвійну стійкість проти фомозу і світлої плямистості, та, що найважливіше, стійкість проти розтріскування стручків.

Ми вважаємо стійкість проти розтріскування стручків життєво важливою властивістю гібридів Clearfield®.

 

Ефективний контроль падалиці приносить величезні вигоди під час вирощування. Проте це одноразове рішення. Падалиця Clearfield® у майбутніх посівах Clearfield® може стати настільки ж проблематичними, як і звичайна падалиця раніше.

 

Помітне зменшення осипання насіння в результаті стійкості проти розтріскування стручків перед і під час збирання врожаю істотно впливає на зниження кількості майбутніх самосівів Clearfield®.

 

Водночас також надзвичайно важливою є найкраща обробка пожнивних решток. Зокрема, ми рекомендуємо лишати будь-яке розсипане насіння на поверхні або поблизу поверхні ґрунту  для пророщування задля обприскування за допомогою Раундапу перед сівбою наступної культури. Загортання такого насіння в глибину спричинить стан його спокою і проблеми з падалицею у майбутніх посівах.

 

 

 

 

 

ГІБРИДИ З ЕФЕКТИВНОЮ БОРОТЬБОЮ З БУР'ЯНАМИ, ЯКІ РЕКОМЕНДУЄ DEKALB!

 

ДК ІММІНЕНТ КЛ: Високоурожайний середньопізній гібрид з комплексною стійкістю до хвороб та специфічною стійкістю до фомозу завдяки гену RLM7.ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


ДК ІМІДО КЛ: Високоурожайний середньостиглий гібрид з комплексною стійкістю до хвороб та специфічною стійкістю до фомозу завдяки гену RLM7.ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


ДК ІМІСТАР КЛ: Гібрид з унікальними перевагами.ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ