Більше інформації

Ріпак DEKALB

 

До Вашої уваги розділ присвячений насінню та гібридам ріпаку бренду DEKALB, який одним із найбільших імпортерів насіння ріпаку на території України.  В даному каталозі Ви зможете отримати детальну інформацію про ріпак бренду DEKALB, його сорти та гібриди які можуть висіватися як для добрива, так і для потреб тваринництва і виробництва ріпакової олії. Крім того компанія має широкий асортимент насіння кукурудзи вищою ґатунку, яке може зацікавити українського виробника. 

 

Фільтри відбору насіння ріпаку:

Кожен з сортів ріпаку, представлених в даному каталозі, містить детальний перелік технічних характеристик, що значною мірою полегшує процес вибору зерна DEKALB як для споживачів, так і для професіоналів. Сайт також містить детальні фільтри, розташовані в меню в лівій частині сторінки, відповідно до яких ріпак DEKALB поділено на численні критерії в залежності від базових характеристик насіння і рослин ріпаку та його гібридів. Серед інших, ріпак і ріпак ярий можуть бути відібрані в залежності від групи стиглості та сортотипу насіння. 

 

Ріпак і насіння бренду  DEKALB та додаткові засоби підтримки:

На сторінці міститься численна кількість інформаційних матеріалів і порад щодо найкращих практик посіву і збору ріпаку, а також догляду за рослинами в різних природних і географічних умовах. Від термінів сівби та календарних сроків до правильного позіціонування ріпаку, агрономічна бібліотека DEKALB надає до уваги фермерів ряд статей та порад від експертів і професіоналів, спрямованих на покращення сільського господарства.

 

Всі сорти ріпаку DEKALB в каталозі наведені разом з переліком технічних критеріїв насіння та з короткою анотацією, щодо найкращих умов посіву. Одночасно з цим, якщо Ви все ще вагаєтесь у своєму виборі і Вам необхідна додаткова інформація щодо позиціонування і характеристик одного з продуктів компанії, Ви завжди можете звернутися до наших експертів, які будуть раді допомогти зробити правильний вибір.  DEKALB PROFESSIONAL також пропонує технічні консультації, і додаткові засоби підтримки, які полегшать прийняття фермерами рішень щодо насіння та гібридів кукурудзи і ріпаку бренду.