Ефективне управління посівом

22 лист 2018

 

 

РАЗОМ МИ ВИРОЩУЕМО ВАШ УСПІХ

 

У DEKALB® Ви маєте партнера, який стоїть пліч-о-пліч з Вами впродовж всього сезону, допомагаючи Вам приймати найкращі рішення на ключових етапах розвитку Вашої культури. Ви також отримуєте доступ до гібридів, спеціально виведених для боротьби із бур'янами, шкідниками та хворобами.

 

 

 

 

Відповіді експертів DEKALB®

П:Як саме DEKALB® допомагає Вам захищати Ваш врожай ріпаку від загроз?

В:Безліч різних подій можуть відбутися впродовж тривалого сезону вирощування ріпаку. DEKALB® надає Вам підтримку у полі та всередині насіння. Гібриди DEKALB® спеціально виведені для мінімізації ризику ураження шкідниками та хворобами, а також для боротьби з бур'янами. DEKALB® також надає Вам інформацію щодо цих загроз - відслідковуючи ризики ураження шкідниками та хворобами та надаючи Вам поради саме тоді, коли вони потрібні, щоб Ви могли прийняти правильні рішення щодо вирощування Вашої культури.

 

П:Як саме раннє укорінення допомагає у запобіганні ураженню шкідниками впродовж всього сезону?

В:Раннє укорінення дуже важливе, адже деякі комахи нападають на Ваші рослини вже під час формування перших листків. Коли Ви застосовуєте гібрид, який має швидке проростання та швидке укорінення, вплив таких комах, як слимаки, наприклад, буде знижено.

 

П:Як DEKALB® може допомогти Вам знизити ризик ураження хворобами?

В:Завдяки селекційним зусиллям DEKALB®, гібриди, які ми пропонуємо, мають вбудовану стійкість до хвороб, таких як світла плямистість та подвійний фомоз. Ці гібриди проходять випробування у дуже різноманітних умовах у місцевостях, де ризики ураження хворобами дуже високі. Ці випробування забезпечують ефективний захист Вашого гібрида DEKALB® від викликів, з якими Ви стикаєтеся.

 

П:На що Ви можете очікувати від DEKALB®, щоб почуватися впевнено взимку?

В::Потужне укорінення є одним з ключових факторів для успішного проходження зими. Саме тому у DEKALB® ми сконцентровані на наданні Вам найкращих порад щодо часу посіву, щоб Ваші рослини отримали найкращий старт. DEKALB® також надає підтримку всередині насіння за допомогою властивостей зимостійкості, вбудованих у гібрид. Із селекційними ділянками у дуже холодних регіонах Європи, таких як країни Балтії, Україна та північ Польщі, DEKALB® пропонує зимостійкі гібриди, які гарантовано переживуть зиму.

 

П:Як DEKALB® допомагає Вам у боротьбі із бур'янами?

В:Бур'яни змагаються із ріпаком за воду, світло та поживні речовини. На момент збирання врожаю, Ваш врожай ріпаку може бути забруднений зерном падалиці - завдаючи шкоди загальній якості врожаю. Для того, щоб допомогти Вам впоратися із цими викликами, DEKALB® пропонує технологію Clear Field. Це комплексне рішення зв'язує конкретні гербіциди із гібридами, які мають стійкість до цих гербіцидів. Використовуючи технологію Clear Field, Ви можете знизити ризик ураження бур'янами до мінімального рівня.

 

 

 

Ключове рішення: Боротьба з хворобами


Потужна комбінація стійкості до фомозу стебла та світлої плямистості, вбудована в гібриди DEKALB®, допомагає захищати Ваші рослини зсередини. Цей захист може допомогти Вам знизити необхідність в обприскуванні.