Більше інформації

Кукурудза DEKALB


До Вашої уваги надається розділ присвячений насінню кукурудзи від компанії ТОВ «Монсанто Україна», яка є одним із найбільших імпортерів насіння кукурудзи на території України.  В даному каталозі продукції можна знайти різноманітні сорти насіння кукурудзи, які можуть висіватися як для споживання, так і для потреб тваринництва. Крім того компанія має широкий асортимент насіння ріпаку високої якості, яке може зацікавити українського виробника. 


Фільтри відбору насіння кукурудзи:
Для кожного з продуктів, представлених в даному каталозі, надається детальний перелік технічних характеристик, що значно полегшить процес вибору та купівлі зерна для споживачів і професіоналів. Сайт також містить детальні фільтри, розташовані в меню в лівій частині сторінки, відповідно до яких кукурудза Монсанто поділена на численні критерії в залежності від базових характеристик насіння і рослин кукурудзи та її гібридів. 


Серед інших, кукурудза і сорти ріпаку можуть бути відібрані в залежності від рівня посухостійкості, холодостійкості, групи стиглості та початкової енергії росту насіння. Також за допомогою фільтрів є можливість зменшити час пошуку обравши групу стиглості гібридів, тип зерна та вологовіддачу насіння кукурудзи Монсанто 


Кукурудза Монсанто та додаткові засоби підтримки


На сторінці міститься численна кількість інформаційних матеріалів і порад щодо найкращих практик посіву і збору кукурудзи, а також догляду за рослинами в різних природних і географічних умовах. Від способів налаштування сівалок до збору врожаю взимку, агрономічна бібліотека DEKALB надає до уваги фермерів широкий ряд статей та думок експертів, спрямованих на покращення сільського господарства.


Гібриди кукурудзи DEKALB приводяться разом з переліком технічних критеріїв насіння та з короткою анотацією, щодо найкращих умов посіву. Одночасно з цим, якщо Ви все ще вагаєтесь у своєму виборі і Вам необхідна додаткова інформація щодо типу і характеристик одного з продуктів компанії, Ви завжди можете звернутися до наших експертів, які будуть раді допомогти зробити правильний вибір.  DEKALB PROFESSIONAL також пропонує технічні консультації, і додаткові засоби підтримки, які полегшать прийняття рішень щодо насіння для фермерів.