Увага конкурс! 3 січ 2018

Умови участі у конкурсі на найвищу врожайність кукурудзи DEKALB  українського виробництва:

До участі у конкурсі приймаються всі господарства, що вирощували в 2017 р. товарну кукурудзу із насіння DEKALB, виробленого в Україні на площі від 70 га. 

 

Критерії оцінки:

Перемагає два господартсва (від відділу ключових клієнтів та від відділу незалежних господарств), в яких по результатам сезону 2017 найвища врожайність кукурудзи DEKALB (укр. виробництва) в межах кожної окремо взятої області. Всього може бути до 48 переможців – по два з кожної області України.

 

Вимоги до обліку результатів збирання кукурудзи:

Облік результатів збирання має проводитися у присутності представника компанії "Монсанто" і має бути зафіксовано в офіційній звітності господарства. У випадку проведення збирання до моменту оголошення цього конкурсу господарством має бути надано формальне підтвердження реєстрації показників урожайності. Торговий представник визначає преможця в межах своєї області, за яку він відповідає та надає офіційне підтвердження даних господарства-переможця. Термін подачи заявок до участі: 02.01.2018 – 17.01.2018 року. За більш детальною інформацією звертайтеся до торгового представника Вашої області.

 

Поїздка в Францію:

Два переможці із кожної області отримують право поїхати до Франції для відвідування лабораторії Монсанто, що проводить перевірку відповідності насіння вирощеного в Україні стандартам компанії Монсанто. Учасники поїздки будуть відвідувати завод, який доробляє батьківські форми для вирощування гібридів DEKALB в Україні. Також буде культурна програма та спілкування із представниками французького агробізнесу. Тривалість поїздки – 4 дні. Перевезення – авіатранспортом.