ДК ЕКСТОРМ Висока стресостійкість Гібрид інтенсивного типу, який вдало поєднує високий потенціал продуктивності та відмінну екологічну пластичність. Підвищена стійкість до осипання насіння, стійкість до хвороб та добра посухостійкість є гарантом високої стабільності врожаю. Характеризується високою стійкістю до вилягання навіть при загущенні і на високих фонах азоту.
Сортотип
класичний
Група Стиглості
середньостиглий
рекомендації
Рекомендовані зони вирощування: усі зони. Рекомедований тип технології: адаптивна. Відношення до грунтів: придатний до вирощування на усіх типах грунтів за механічним складом. Реакція гібриду на густоти: кращий розвиток на знижених густотах. Календарний строк посіву: ранній – 5-10 серпня, оптимальний – 10-20 серпня, пізній – 20-30 серпня. (можливе зміщення строків посіву в бік більш пізніх на 5-10 днів) Рекомендована норма висіву: ранні строки посіву – 400-450 тис./га, оптимальні строки – 450-500 тис./га, пізні строки – 500-550 тис./га. Використання морфорегуляторів: обов’язкове - при оптимальних строках сівби, 2-х разове – при ранніх строках сівби. Терміни збирання: можливе довготривале (до 10 днів) відтермінування.
Характеристики
Висока екологічна пластичність (придатний для вирощування у всіх зонах України)
• Адаптований до технологій з різним рівнем ресурсного забезпечення
• Висока компенсаторна здатність рослин за рахунок інтенсивного гілкування
дозволяє вирощувати гібрид за мінімальних густот
• Високі показники зимостійкості серед класичних гібридів
• Полігенна стійкість до фомозу, склеротинії та чорної ніжки (полігенна)
• Висока стійкість до вилягання (витримує загущення)
• Висока стійкість до розтріскування стручків
Відгуки Господарства

 

Лісовий Володимир Григорович

Директор

ТОВ АПК «Архат»

Київська обл., Яготинський р-н

 

Господарство вирощує гібриди бренду DEKALB® вже не перший рік.
Минулого року було посіяно озимого 200 га ріпаку різних селекцій у Яготинському р-ні, в тому числі 40 га ріпаку DEKALB®. Восени дуже важко було отримати дружні всходи, які були вкрай строкаті і ослаблені.
Навесні у звязку із відсутністю достатньої густоти та випаданням озимого ріпаку, було прийнято рішення передискувати озимий ріпак на площі 160 га і залишити тільки ДК ЕКСТОРМ на площі 40 га. Хочу відмітити дуже енергійне проростання, швидкий розвиток ДК ЕКСТОРМ восени та потужне зростання навесні. 

_______________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Куліш Вадим Ігорович

Агроном відділення
ТЗОВ "Агро ЛВ Лімітед"

Львівська обл., Кам'янка-Бузький р-н

 

У господарстві озимий ріпак вирощуємо на площі 13 тисяч гектарів. У сезоні 2017/2018 року на товарних посівах в нас був посіяний універсальний гібрид ДК ЕКСТОРМ. Він себе добре проявив на різних типах ґрунтів та показав абсолютну стійкість до розтріскування.