ДК ЕКСПЕНШН Гібрид інтенсивного типу, який вдало поєднує високий потенціал продуктивності, високу зимостійкість та стабільність. Підвищена стійкість до осипання насіння та стійкість до хвороб створює ряд технологічних переваг при його вирощуванні. Характеризується високою стійкістю до вилягання навіть при загущенні і на високих фонах азоту. Високий потенціал врожайності у всіх зонах, Висока зимостійкість, Висока стійкість до розстріскування стручків, Висока стійкість до вилягання
Сортотип
з підвищеною зимостійкістю
Група Стиглості
середньоранній
рекомендації
Рекомендовані зони вирощування: усі зони. Рекомедований тип технології: інтенсивна. Відношення до грунтів: придатний до вирощування супіщаних, суглинкових, глинистих. Реакція гібриду на густоти: кращий розвиток на знижених густотах. Календарний строк посіву: ранній – 10-15 серпня, оптимальний – 15-25 серпня, пізній – 25-серпня-5 вересня. (можливе зміщення строків посіву в бік більш пізніх на 5-10 днів) Рекомендована норма висіву: ранні строки посіву – 400-450 тис./га, оптимальні строки – 450-500 тис./га, пізні строки – 500-550 тис./га. Використання морфорегуляторів: обов’язкове - при оптимальних строках сівби, 2-х разове – при ранніх строках сівби, бажане – при пізніх строках сівби. Терміни збирання: можливе довготривале (до 10 днів) відтермінування.
Характеристики
  • Максимальна реалізація потенціалу у всіх зонах вирощування. 
  • Відмінна реакція на інтенсифікацію технології вирощування.
  • Відмінні показники зимостійкості серед класичних гібридів.
  • Висока компенсаторна здатність рослин за рахунок інтенсивного гілкування дозволяє вирощувати гібрид за мінімальних густот. 
  • Відмінна стійкість до розстріскування стручків.                                                                                  
Відгуки Господарства

Карнаух Наталія

менеджер з досліджень у команді DEKALB®

 

Гібрид ДК ЕКСПЕНШН є представником нової генерації гібридів із високим (до 8 т/га) потенціалом продуктивності та комплесом господарсько-цінних характеристик, які значною мірою убезпечують ризики його вирощування. Міцне стебло, практично абсолютна стійкість до розтріскування стручків та висока зимостійкість – ось ключові властивості гібриду. Краще гібрид реалізує свій потенціал в зонах достатнього та нестійкого зволоження.