ДК ЕКСПЕНШН Гібрид інтенсивного типу, який вдало поєднує високий потенціал продуктивності, високу зимостійкість та стабільність. Підвищена стійкість до осипання насіння та стійкість до хвороб створює ряд технологічних переваг при його вирощуванні. Характеризується високою стійкістю до вилягання навіть при загущенні і на високих фонах азоту. Високий потенціал врожайності у всіх зонах, Висока зимостійкість, Висока стійкість до розстріскування стручків, Висока стійкість до вилягання
Сортотип
з підвищеною зимостійкістю
Група Стиглості
середньоранній
рекомендації
Характеристики
  • Максимальна реалізація потенціалу у всіх зонах вирощування. 
  • Відмінна реакція на інтенсифікацію технології вирощування.
  • Відмінні показники зимостійкості серед класичних гібридів.
  • Висока компенсаторна здатність рослин за рахунок інтенсивного гілкування дозволяє вирощувати гібрид за мінімальних густот. 
  • Відмінна стійкість до розстріскування стручків.                                                                                  
Відгуки Господарства

Карнаух Наталія, менеджер з досліджень у команді DEKALB®

Гібрид ДК ЕКСПЕНШН є представником нової генерації гібридів із високим (до 8 т/га) потенціалом продуктивності та комплесом господарсько-цінних характеристик, які значною мірою убезпечують ризики його вирощування. Міцне стебло, практично абсолютна стійкість до розтріскування стручків та висока зимостійкість – ось ключові властивості гібриду. Краще гібрид реалізує свій потенціал в зонах достатнього та нестійкого зволоження.