ДК ІМПЛЕМЕНТ Гібрид для виробничої системи CLEARFIELD Висока пластичність та адаптивність, Стійкість до розтріскування стручків, Висока посухостійкість
Сортотип
Класичний Clearfield
Група Стиглості
середньостиглий
рекомендації
Рекомендовані зони вирощування: усі зони. Рекомендований тип технології: інтенсивна. Відношення до ґрунтів: придатний до вирощування на усіх типах ґрунтів за механічним складом. Реакція гібриду на густоти: потребує оптимальних густот. Календарний строк посіву: • ранній – 1–10 серпня, • оптимальний – 10–20 серпня, • пізній – 20–30 серпня. (можливе зміщення строків посіву як в бік більш пізніх так і ранніх на 5-10 днів). Рекомендована норма висіву: • ранні строки посіву – 400–450 тис./га, • оптимальні строки – 450–500 тис./га, • пізні строки – 500–550 тис./га. Використання морфорегуляторів: обов’язкове – при оптимальних строках сівби, 2-х разове – при ранніх строках сівби. Терміни збирання: можливе короткотривале (до 5-7 діб) відтермінування.
Характеристики

Високопродуктивний гібрид який максимально реалізує свій потенціал врожайності при інтенсивній технології.

Відзначається високою зимостійкістю в групі ІМІ-гібридів, швидким стартовим ростом навесні та високою посухостійкістю.

Відмінною ознакою цього гібриду є раннє цвітіння та дозрівання, що дозволяє йому ефективно використовувати продуктивні запаси вологи з ґрунту та швидко звільняти поле для сівби наступної культури.

Відгуки Господарства

Ковбаса Юрій Вікторович,
Директор ФГ «Ковбаси В.О.», Чернігівська обл., Менський р-н, м. Городище

В минулому році, вирішили спробувати новий гібрид бренду DEKALB® ДК ІМПЛЕМЕНТ КЛ. Даний гібрид розвивався в осінній період не надто швидко, що на мою думку і спричинило найкращу переземівлю серед всіх ріпаків. Зручний у вирощуванні, так як підходить під технологію Clearfield®. Це допомагає, не тільки боротися із проблемними бур'янами, а й краще забезпечити рослину поживними елементами. Під даний гібрид ми виділили п’яту частину ріпакових площ. Думаю, що після збирання врожаю, будемо приємно здивовані, а площі під ДК ІМПЛЕМЕНТ КЛ будемо збільшувати.