Acceleron® - Захист і максимізація потенціалу врожайності

10 груд 2018

Захист і максимізація потенціалу врожайності. З самого початку.

 

 

Рішення Acceleron® для обробки насіння кукурудзи DEKALB® пропонують ексклюзивні препарати, що поєднують у собі біологічні продукти та продукти для захисту рослин. Ці комплексні рішення захищають рослини від хвороб та шкідників на ранніх стадіях розвитку, покращуючи однорідність та вирівняність стеблестою та потужність рослин, що дозволяє підвищити потенційно можливий урожай. Присутність на насінні біологічно активних інградієнтів також дає змогу підвищити активність поглинання поживних речовин та вологи, що допомагає покращити розвиток коренів і стебла кукурудзи.Ці комплексні рішення захищають рослини від хвороб та шкідників на ранніх стадіях розвитку, покращуючи однорідність та вирівняність стеблестою та потужність рослин, що дозволяє підвищити потенційно можливий урожай. Присутність на насінні біологічно активних інградієнтів також дає змогу підвищити активність поглинання поживних речовин та вологи, що допомагає покращити розвиток коренів і стебла.


ХІМІЯ ЗАХИЩАЄ

Фунгіциди та інсектициди захищають насіння та проростки від таких загроз, як хвороби та пошкодження шкідниками на початкових стадіях розвитку, а також покращують фізіологічний стан рослин, гарантуючи тим самим впевненість та спокій фермерам.

 

 

БІОЛОГІЧНІ РЕЧОВИНИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ МАКСИМАЛЬНУ РЕАЛІЗАЦІЮ ПОТЕНЦІАЛУ ВРОЖАЙНОСТІ.

Обробка насіння біологічними препаратами посилює адаптивність рослин на ділянках полів із низьким рівнем природної родючостіі та допомагає покращити розвиток коренів і стебла, збільшуючи доступність поживних речовин і їх поглинання, що дає змогу наростити фотосинтетичний потенціал рослин і підвищити потенційно можливий урожай

 

Рішення Acceleron® для обробки насіння кукурудзи DEKALB® забезпечують надійний захист від хвороб і шкідників.

 

Захист насіння на ранніх етапах розвитку культури, покращення здоров’я рослини, збільшення доступності поживних речовин і підвищення потенційно можливого врожаю – це ще далеко не всі переваги. Придбайте попередньо протруєне насіння і не хвилюйтеся за врожай.

 

 

Унікальна технологія. Комплексне рішення.

Кілька механізмів дії допомагають боротися з шкідниками й зменшити ризики виникнення хвороб і навіть сприяють більш інтенсивному розвитку підземної та наземної частини рослин. Рослина захищена не лише впродовж перших 30 днів, а й володіє гарантованими фізіологічними перевагами протягом усього періоду її вегетації, що призводить до максимальної реалізації потенціалу врожайності. Це комплексне рішення не лише убезпечує рослини від ураження хворобами, які передаються через насіння та ґрунт, а й захищає врожай від шкідників на початку вегетації Відчутна різниця. Захист, здоровий ріст і підвищення потенційно можливого врожаю.

 

Провідні хімічні компоненти сприяють ефективному захисту рослини на ранніх етапах розвитку від хвороб ґрунту, шкідників, нематод, які приносять невідворотну шкоду культурі та якості врожаю.

 

Покращення приживання завдяки біостимулятору ЛХО (ліпохітоолігосахарид).

 

Природні біологічні ЛХО-молекули покращують розвиток кореневої системи та поглинання поживних речовин і води, сприяючи розвитку рослини та збільшенню потенційно можливого врожаю.

 

Спеціальні методи передпосівної обробки насіння сприяють посиленню адаптивності рослини на всіх типах ґрунтів і відповідають вимогам усіх технологій, включно з мінімальною обробкою та NO TILLAGE. Крім того, це дає змогу зменшити використання фунгіцидів та інсектицидів.

Acceleron®
 

Рішення для обробки насіння від Acceleron®, серія ELITE Насіння DEKALB + фунгіцид MAXIM XL* + інсектицид Пончо®/Вотіво® + біостимулятор ЛХОЛХО Торк™

* містить активні інгредієнти: металаксил-М (25 г/л) + флудіоксоніл (10 г/л)

 Доступні у 2019 році рішення:

- Maxim XL.

- Пончо®/Вотіво®

- Біостимулятор Торк™

 

 

 

Інноваційні технології для наших фермерів

Рішення для обробки насіння кукурудзи – це поєднання наших провідних технологій створення й захисту кукурудзи, а також інноваційних біологічних підходів. Саме це вирізняє їх серед інших. Вони гарантують підвищення врожайності з року в рік. Acceleron®– це наступна сходинка еволюції. У поєднанні з інноваційними технологіями селекці та генетики, що застосовуються в гібридах кукурудзи DEKALB®, це рішення сприяє здоровому росту рослини на ранніх етапах і допомагає захистити інвестиції виробників, збільшуючи прибуток із кожного квадратного метра поля.

 

РІШЕННЯ Acceleron® ДЛЯ ОБРОБКИ НАСІННЯ. ЗАХИСТ ТА НАЙКРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ З ПЕРШОГО ДНЯ.

 

ВІДЧУЙТЕ ПЕРЕВАГИ З НАСІННЯМ DEKALB

 

Щоб отримати докладні відомості, зв’яжіться з представником DEKALB®

 


ЗАВЖДИ ЧИТАЙТЕ ТА ВИКОНУЙТЕ ІНСТРУКЦІЇ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ НА ЕТИКЕТКАХ ПЕСТИЦИДІВ І В БРОШУРАХ ІЗ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ З ОБРОБКИ НАСІННЯ, ЯКІ ПРИКРІПЛЕНІ ДО МІШКІВ. Acceleron™, DEKALB®, DEKALB Winged Ear Design® and Seed Your Success – це зареєстровані торгові марки компанії Monsanto Technology LLC. Усі інші торгові марки є власністю відповідних власників. ©2018 Monsanto Company.