Чому DEKALB

22 лист 2018

Переваги DEKALB

 

Ключем до максимально ефективного використання унікальної комбінації переваг озимого ріпаку, зокрема, високої прибутковості, цінності як культури-стабілізатора та більш широких сільськогосподарських переваг є надійна робота господарства.
Саме тому вся наша програма вдосконалення ріпаку завжди була сфокусована на забезпеченні генетичних рішень проблем, з якими стикається культура, не менше, аніж на збільшенні її виробничого потенціалу.


Процес гібридної селекції

Сучасна гібридна селекція революціонізувала як швидкість, так і масштаби розвитку гібридів. Вражаючі всебічні поліпшення продуктивності привели до того, що гібридні різновиди впродовж багатьох років очолюють виробництво європейського ріпаку.
Сучасні гібриди стали дедалі більше цінуватися за характеристики розвитку, які дають змогу вирощувати їх у різних кліматичних і ґрунтових умовах.

 

  • МАРКЕРНА СЕЛЕКЦІЯ DEKALB:

Генетичні маркери, виявлені за допомогою паралельних лабораторних і польових випробувань DEKALB, дають змогу відбирати жадані властивості для розробки за допомогою аналізу ДНК одного насіння.У поєднанні з традиційним польовим скринінгом це дає змогу домогтися максимального прогресу за найбільшою кількістю цілей підвищення продуктивності водночас.

 

  • ПОДВІЙНИЙ ГАПЛОЇД DEKALB:

Інноваційний метод, який дедалі частіше застосовують для виробництва гібридних батьків DEKALB, – подвійний гаплоїд, розвиває рослини з пилкових зерен у ретельно контрольованій клітинній культурі. Це гарантує чистоту батьківських ліній, потрібних для забезпечення ідентичності гібридів у результаті кожного схрещування.

 

  • Різні гібриди для різних обставин:

Гібриди DEKALB Як й у випадку з багатьма процесами та проектами в господарстві, успіх вирощування ріпаку полягає в інвестиціях у генетичний матеріал найкращої якості та увазі до деталей процесів вегетації, агрономії та маркетингу культури.

 

Гібридні різновиди DEKALB якнайкраще пасують для будь-якої ситуації на агровиробництві, забезпечуючи високу врожайність і стабільно високу продуктивність для оптимізації фінансового успіху. Наші дослідження та досвід наших виробників однозначно підкреслюють цінність цих рішень для найрентабельнішого вирощування озимого ріпаку; особливо в умовах дедалі мінливішого і менш передбачуваного клімату.

 

 

 

 

 

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО ПЕРЕВАГИ ВИРОЩУВАННЯ РІПАКУ

 

 

 

Боротьба із втратою рослин під час зими ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Зниження впливу шкідників - ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Управління прибутком та урожаєм - ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Боротьба з проблемними бур'янами та падалицею - ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Управління вмістом вологи під час посіву - ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ